Kulaklık takınca mala bağlama

Tek çekirdekli mi ulan benim beynim. Kulaklığı takınca dünya böyle bi denişik oluyo. Otobüse binerken mutlaka kafamı çarpıyorum. Yürürken bir süre sonra nefes almamı kontrol edemiyorum, sesli nefes almaya başlıyorum. Aynı anda 2 işi zaten yapamıyorum da, kulaklık takınca böyle ekstra bir leyla haller geliyor, çukur olsa görmem dalarım. Sizde de oluyor mu böyle ?

Kulak tıkacı gibi olanlardan kullanma, eski usul takıl.

  • herp  (22.11.16 03:52:01)
ben de baya dünyadan kopuyorum. ve evet ben de aynı anda iki işi yapmakta zorlanıyorum.

  • klar  (22.11.16 03:56:16)
Gunes gozlugu versiyonu var bunun bi de

  • baldur2  (22.11.16 08:43:55)
bana da böyle oluyor. umarım salak değilimdir.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (22.11.16 10:35:05)
Bence normal. Eskiden nadiren güneş gözlüğü takınca benzer şeyler bana da oluyordu. Sonra her gün taka taka alıştım, şimdi varlığı yokluğu bir.

  • orient blue  (22.11.16 10:40:48)
Oluyor karşıdan karşıya geçemiyorum

  • giggs  (22.11.16 14:03:19)
ben de bazen kendimi savunmasız hissediyorum.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (22.11.16 14:26:58)
Ben son 20 yıldır günde ortalama 10 saat kulaklıkla durduğum için alıştım artık, böyle şeyler olmuyor bana. Hatta kulaklıksız gezdiğim zaman daha tedirgin oluyorum, kendimi çok savunmasız hissediyorum. Sanki her an birileri benimle iletişime geçecekmiş gibi hissediyorum. Bu tehlikeyi göze alamam eheh.

  • köstebek kurabiye  (22.11.16 14:31:20)