Suzuki Swift'i Nasıl Bilirsiniz?

Dün de bir araba sorusu sormuştum: eksiduyu.ru . Epey kararsızım, 30 bin lira bütçe ile otomatik Getz, C3 vs.'yi boşverip yine otomatik Swift (2006-07-08) almak mantıklı bir hareket olur mu? 1.5'lerinin çok yaktığını okudum. Bunun dışında, servisi, parça maliyeti falan nasıldır? Özellikle kullanan/kullanmış birilerinin yorumlarını bekliyorum.

Teşekkürler.

Parcasi servisi biraz pahali oluyormus ama ekonomikmis diye duydum.

  • stavro  (21.11.16 22:40:28)
Bagaj çok küçük, parça ve servis pahalı piyasa tabiri ile tutulmayan araba. Getz iyidir parça ve servis konusunda.

  • Fritz-X  (21.11.16 23:01:06)
bulabilirsen 1.3 dizel 75 hp'lerine bak. opel corsa, fiat punto gibi arabalarda kullanılan multijet motora sahip. bunun dışında 4x4 modelleri de çok zevkli sürüş sağlar. suzuki'lerin malzeme kalitesi ortalama seviyelerde ama o dönem kore arabalarından daha iyi. tüm suzuki'ler sevimli geliyor bana (baleno modern hariç).

  • rain when i die  (21.11.16 23:05:28)
çok yakın çevrede 0 alıp kullanmış olan iki kişi var. biri halen kullanıyor. biraz çok yakıyor. servis ve parça maliyeti çok abartılı değil ama herhangi bir parça için 3 ay bekledikleri oldu. ama sağlam araba. servise çok da iş düşmedi. 1-2 kez kullanmışlığım var. çekişi falan gayet iyi.

  • lancelot du lac  (21.11.16 23:06:46)
niye suzuki diye sorulan araba manyağı ve bloggerı eski müdürüm

"servis, yedek parça" demişti. şimdi okuyunca şaşırdım.

şahsen çok tatlı buluyorum kendisini.diğer suzukileri de öyle.
  • yoggi  (21.11.16 23:09:05 ~ 23:09:26)
Suzuki ile toyota birlesme.gorusmelerine.basladi. olumlu sonuclanirsa servis ve yedek parca sikintisi da kalmayacak.

  • thewizardofearthsea  (21.11.16 23:27:13)
Yalnız resmen Swift bulamıyorum sitelerde. Yorumlar için teşekkürler.

  • shangrilla  (21.11.16 23:56:12)
Çok güzel araba. 4x4 otomatik olanları fevkalade. Aynen dendiği gibi parçası pahalı ve satmak istediğinizde ha diyince satılacak bir araba değil. Ama alıp binerim satmakla falan işim olmaz diyorsanız alınır hertürlü(temiz olmak kaydıyla) 1.5 VGT Getz, Honda Jazz, Toyota Auris çok daha güzel bir tercih olabilir. Ama 30k biraz soru işareti bu durumda.

  • Arthur Dayne  (22.11.16 00:26:58)