Gelecek ay gezilebilecek sehirler

Dünyanin tüm güzelliklerini görmek istiyorum derken, aslinda Türkiyenin de bir cok sehrine gitmedigimi fark ettim. Havalarda malumunuz soguk. Bu soguk havada gidipte, seve seve gezebilecegim sehirler varmidir?

Zaman: 1 Hafta (2 Sehirde sigdirilabilir)
Yolculuk: Ucak veya Araba fark etmez
Baslangic noktasi: Istanbul
Simdiye kadar gezdigim sehirler: Istanbul, Izmir, Antalya, K. Maras, Erzincan.

gaziantep, kapadokya olabilir.

  • basond  (21.11.16 11:51:14)
Amasra - Abant.
Kapadokya +1

  • teknikekip  (21.11.16 11:52:12)
Kapadokya şömine ve sıcak şarap.

  • bir ileti paylastim  (21.11.16 11:54:19)
Abant

  • gozu acik sevisen yahudi  (21.11.16 11:55:11)
abant bu ara skandal güzellikte ama 1 hafta çok olabilir. safranboluya bir gün abanta 2 gün yeter gibi sonrasında yakınlarda başka bir yer görülebilir.

  • freya  (21.11.16 12:15:09)
Kapadokya açık hava müzesi, yerler toprak, yağış olursa gezemezsiniz, hava da pek elverişli değil, soğuk.

  • elikası  (21.11.16 12:26:37)
hatay, antep. 1 haftada ikisini de aradan çıkartmış olursun.

  • re noreno  (21.11.16 12:30:37)
antep-adana-mersin (tarsus) uclusu olabilir, hem hava o kadar soguk olmaz.
bordum olabilir, il degil ancak keyifli olur.
kas, kalkan, patara, demre vs. o taraflar olabilir.
yazin buralar bence cekilmez oluyor, bu tarihlerde guzel olabilir ancak ozellikle kas/kalkan/demre taraflarindaki acik hava muzeleri acik midir emin degilim.
eskisehir olabilir, bir hafta cok olur sanirim.
safranbolu, abant, amasra yapilabilir, bir hafta hepsine yeterli bence.
... var midir?
... sehir de sigdirilabilir
... havalar da soguk
ayri yazilir
...bircok
birlesik yazilir.
  • kassiopeia  (21.11.16 12:31:04 ~ 12:31:50)
kıbrıs, mısır, (güvenli olmak kaydıyla) kuzey afrika ülkeleri, güney afrika, (bütçe uygunsa) latin amerika ülkeleri gayet güzel olur.

ne demiş Ali Sami Yen; "ne güzel yakışırdı Tokyo'ya kar..."
  • babilbaligi  (21.11.16 14:08:12)