fantastik canavarlar'ı okuyan var mı?

pdfini ararken bunu buldum dl.dropboxusercontent.com

kitap böyle mi? hikaye gibi değil de bilgilendirici şekilde mi? yoksa yanlış bişey mi indirdim :D

Doğru doğru. Sadece sayfa düzeni bozuk.

  • dissendium  (21.11.16 00:18:24)
evet böyle. bu şekilde 2 kitap daha var sanırım, 1 de olabilir. çağlar boyu quidditch ve ozan beedle'ın masalları şeklinde. masallardan eminim de quidditch'i sakllamış olabilirim.

hikaye bazında bişi okumak istiyorsan lanetli çocuk'u okuyabilirsin after story tadında.
  • nolmus yani  (21.11.16 00:20:30)
ay bununla nasıl film yapmışlar o zaman? 40 sayfacıkmış.

  • cikolata selalesi  (21.11.16 00:23:01)
film yamulmuyorsam newt scamander'ın bu kitabı yazarken yaşadıklarını anlatıyor. film kitaptan uyarlama değil yani, yeni senaryo.

  • nolmus yani  (21.11.16 00:25:59)
@nolmus yani he yani bunu okumanın filmi izlemeye faydası yok. çok teşekkür ederim.

  • cikolata selalesi  (21.11.16 00:32:08)
@nolmus yani

evet çağlar boyu quidditch de var :D

bu arada sayfa düzeni bozuk evet normalde kitap harry ve ron'un ortak kullanımındaymış gibi olması lazım üzerinde de onların aldığı notlar var, ama pdf'ye baktım da notlar kaymış bazı yerlerde
  • nundu  (21.11.16 01:25:38)