yatağa girme - çarpıntı

yatağa girdim gene geldi nalet şey... gün boyu hiçbir sorun yokken başımı yastığa koyduğumda çarpıntı, kalp ağrısı yaşıyorum panik atak belirtisi filan mı acaba? yaşayan var mı? hiçbi şey düşünmesem bile oluyor bedenimi çok dinlediğim için sanırım. ne yapmak lazım?

bu arada 5 aydır doktor tavsiyesiz paxil kulanıyorum. dün ilacı içmeyi unutmuşum ondan olsa gerek son iki gece çok belirgin bi şekilde yaşıyorum bu sorunu. psikologa gitmek istiyorum ama özel için onca para bayılmak pek iyi hissettirmiycek. devlette de ilgilenmiyolar

başlık pek marjinal olmuş. yatağa yalnız giriyorum

  • isimsiz uye  (17.11.16 02:47:16)
yuzde 95 falan panik atak anlattıgın,takmamaya basladıgın anda hersey gececek. ozelden yazabilirsin

  • galandar kostumu  (17.11.16 02:49:10)
Yatmadan önce yemek yeme. Miden dolu olmasın. Sigara zaten içme. Rahatlamak için limonata ya da ayran içebilirsin. Oda karanlıksa ya da havasızsa düzenlemeye çalış. Dediğin ilacı bilmiyorum. Bence kafana göre ilaç kullanman yanlış bir hareket. 5 ay az değil.

  • dissendium  (17.11.16 02:51:27)
@galandar kostumu, teşekkürler. yazdım

@dissendim, evet hatta çok büyük bi risk, ama şu aşamada başka çarem yokmuş gibi geliyor. eskiden 2.5 yıl kullandım takıntılarımı geçirmişti
  • isimsiz uye  (17.11.16 02:59:47)
Paxil, düzenli kullanılması ve doz azaltılarak bırakılması gereken ağır bir ilaç. 1 kere almamanın etkisi ne kadar olur bilmiyorum ama mutlaka devlet hastanesi de olsa doktora gidin.

  • june  (21.11.16 21:56:16)