banka para gönderme Açıkla yazıları

arkadaşlarıma para yolarken açıklama kısmına saçma sapan şeyler yazıyorum

1 saatlik seks ücreti
beyaz kadın ticareti komisyonu

falan gibi...

başıma bela almam heralde dimi asldjalksdad

yazma
patlarsın
arkadaslarını da patlatırsın
bir incelemeye girersen yarragi yedin kısaca.
yazma
  • kingcyrax  (16.11.16 12:00:16)
Şifreli yaz yazacaksan, o zaman sıkıntı olmaz.

www.medyafaresi.com
  • battal gemalmaz  (16.11.16 12:02:36)
abi bu turk insanini anlamak mumkun degil :D 2 gun sonra basina bir isler gelirse o zaman anlarsin... her yere yazmayin su tip seyleri :D

  • kamyonsans  (16.11.16 12:10:27)
bence hic komik degil, espiri anlayisiniz da gayet cirkin. size degil ancak arkadasiniza uzulurum.

TCK 227 : (2) Bir kimseyi fuhşa teşvik eden, bunun yolunu kolaylaştıran ya da fuhuş için aracılık eden veya yer temin eden kişi, iki yıldan dört yıla kadar hapis ve üçbin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılır. Fuhşa sürüklenen kişinin kazancından yararlanılarak kısmen veya tamamen geçimin sağlanması, fuhşa teşvik sayılır.
  • kassiopeia  (16.11.16 12:19:56)
Bi şey olmaz.

  • angelus  (16.11.16 12:25:43)
Arkadasin yurtdışına çıkarken hesap dökümü veriliyor.orda gorunur misal, Konsolosluk çalışanları geyik konusu olur direk. İncelemeye girmesi durumundan bahsedilmis zaten.

  • shbz  (16.11.16 21:25:27)