Eğe'de Kışın Çok Tenha Olmayan Kasaba

Selam millet. Hem çalışıp, hemde kısmi tatil yapacağım bir Ege kasabası/ilçe arayışı içerisindeyim. Hayalet kasaba kıvamına gelmemiş bir yer tercih sebebi. Tavsiyeniz olur mu? (Yazılımcıyım)

kasaba diyorsun tenha olmayan diyorsun? tenha olmayacaksa min. ilçe olmalı. aliağa olabilir misal. vestel'de çalışırsan izmir - manisa arası istediğin yerde kalırsın.

  • hosein  (15.11.16 13:13:17)
denizli'de buldan olabilir.
manisa'da turgutlu iyidir. ama akhisar daha iyidir.

  • moody90  (15.11.16 14:18:58)
galiba deniz kenarı bir yer arıyorsun, Fethiye iyi bir seçenek olur ya da marmaris. iç kısıma geçersen Salihli veya Akhisar.

  • re noreno  (15.11.16 15:00:26)
kuşadası olabilir. izmir'e gayet yakın. hayat da ölü değil.

  • se se ge  (15.11.16 15:02:58)
bodrum

  • beyteper canavari  (15.11.16 15:22:38)
benim de oyum kuşadası'na. yaşamak için birebir. eğer sıkılırsan 1 saate izmirdesin, eğer iyice sakinlik arıyorum dersen 20 dkya davutlar sahildesin.

kışın kuşadası'nın nüfusu tam kıvamında oluyor.
  • 111111  (15.11.16 15:46:02)
foca, kusadasi, urla, dalaman

  • jimicik  (15.11.16 15:49:30)
ben de kuşadası demeye geldim.

  • theseachange  (15.11.16 15:52:15)
kuşadası kadıkalesi ya da güzelçamlı.yazılımcılıkla ilgili bir iş bulur musun bilemem ama.merkez de olabilir.

  • mungojerry  (16.11.16 00:39:04)
urla demeye geldim ben de. otoban bağlantısı sayesinde izmir merkezi - konak meydanı'na 30 dakika'da arabayla gidebilirsiniz. arabanız yoksa dolmuşlar ile fahrettin altay meydanı'na uzanıp, oradan metro ile istediğiniz tarafa dağılabilirsiniz. iskele mahallesi civarlarında (izmir körfezine bakar) ve demircili taraflarında (ege denizine bakar) çatır çatır yüzebilirsiniz de.

aliağa çok sanayi kaçar sana. kuşadası ise çok büyük ve düzensizdi en son gittiğim 2005'te, halen de öyledir diye düşünüyorum. seferihisar'ın otoban bağlantısı olmadığı için pas geçiyorum (izmir ilçesi), bodrum mayıs ayında şahaneydi.

---

oyum 2009'dan beri her gün urlaya giden biri olarak urla.
  • rain when i die  (16.11.16 00:55:50)
Kaş olabilir, fethiye 1 saat uzak, dingin sakin

  • yatagants  (16.11.16 00:57:40)