internetten ikinci el alışveriş anketi

merhabalar, insanların internetten ikinci el ürün alışverişlerindeki eğilimleriyle ilgili merak ettiğim şeyler var.

1. interneti ikinci el ürün almak için mi (a)(%75), satmak için mi (b)(%25) daha çok kullanıyorsunuz?

2. küçük bütçeli elektronik/giyim/kitap/plak gibi şeyleri mi (a)(%87,5), yüksek bütçeli ev/arsa/araba gibi şeyleri mi (b)(%12,5) daha çok alıp satıyorsunuz?

3. ikinci el ürün alışverişlerinde takas çok sık karşılaşılan bir durum, takasa gıcık biri misiniz (a)(%75), yoksa takas alışverişlerinizde sık kullandığınız bir yöntem mi? (b)(%25)

4. alışverişin karşı tarafındaki insanla daha yakın iletişim kurma/konuşma/görüşme taraftarı mısınız? (a)(%37,5) yoksa bunu yüzeysel bir pazarlık çabası olarak mı görürsünüz? (b)(%62,5)

5. ikinci el bir ürün, ne kadar sahip olsanız bile sizin için hep "ikinci el" olarak mı kalır, ona karşı mesafeli misinizdir? (a)(%37,5), yoksa bu önemsemediğiniz bir konu mudur? (b)(%62,5)

teşekkürler.

1. dönem dönem değişiyor ama daha çok a sanırım.
2. a
3. a
4. b
5. b
  • peggy  (15.11.16 12:50:59)
1. b
2. b
3. gıcık değilim ama kullanmadım.
4. b
5. a
  • bir ileti paylastim  (15.11.16 12:51:03)
b
a

üst üste aynı şık olunca sınavlarda oluşan "yanlış mı lan acaba" ikilemine düştüm.
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (15.11.16 13:06:36)
1- a
2- a
3- a
4- b
5- b
  • mutekebbir  (15.11.16 13:33:46)
1.a
2.a
3.a
4.a
5.b
  • theseachange  (15.11.16 15:33:13)