Dolandirildik

Eve geldim az once. Bugun annemi aramislar teb diye. Sifre vs almislar. 17 bin tl ziraat bankasinda bi yere eft yapilmis. Annem cok uzgun. Canin sagolsun dedim. Canindan degerli degil sonucta, Dalginligina gelmis, biriyle konusurken ayni anda telefon falan.

Yapacak bir sey var mi, sormak istedigim o.

Ne yapmaliyiz. Umut var mi.

arkadaşım hemen bankayı arayın ne dmeek yapacak birşey var mı? yoksa bile bankaya haber vermeniz lazım şaka mısınız?

edit. banka takibini sağlayabilir ayrıca.
  • mahone  (14.11.16 21:32:59 ~ 21:34:09)
eft anında karşı hesaba geçmiyor ve belli bir süre içinde iptali mümkün.

  • orpheus  (14.11.16 21:39:54)
17 bin eft yapılıyor ve banka aramıyor mu siz mi yaptınız diye? valla hayret. denizbank 5 bin tl üzeri işlemde arıyor. daha küçükleri için sms veya mail atıyor.

  • cekilmis gayfe  (14.11.16 21:41:54)
Ogleden sonra olmus olay. Teb diger hesaplarina bloke koymus. Ziraati de arayip soylemisler durumu.

Surda ahahah olm iyi misin ya yazip tasak gecmeye calisan delikanlilar var ya. Heh onlarin..

Bi tanesi de sakamsiniz soyleyin bankaya diyo.
  • brad pitt  (14.11.16 21:51:06)
Son durum nedir?

  • cemallamec  (14.11.16 21:58:51)
babacım o zaman sorunu o şekilde sorsaydın. öyle bir sormuşsun ki, sabah saatlerinde annen parayı kaptırmış da, senin akşam eve gelince haberin olmuş gibi yazmışsın. ve bir de "yapacak birşey var mı" demişsin. bi üzgün yüz koymadığın kalmış. dalgınlığına gelmiş falan demişsin, sanki yolda 5 tl düşürmüş gibi anlatmışsın olayı.

sen ayrıntı vermezsen, buradaki insanlar müneccim mi de senin banka ile ilgili neler yaptığını bilecekler.

sen sorunda, banka ile görüşmeleri yaptığını, prosedürleri gerçekleştirdiğini belirtseydin, ve bunlara istinaden "bir umut var mı" deseydin, biz de ona göre cevap verirdik.
  • mahone  (14.11.16 21:59:24)
gecmıs olsun banka hesapları bellı bence bulunma ıhtımalı var, annene moral vermekten baska caren yok Allah korusun hasta bıle oluyor bır yastan sonra ınsanlar bunlar yuzunden.

bankaları aramıssınız tabı kı yarında hemen savcılıga suc duyurusunda bulunun. hıc bellı olmaz ınsallah bulunur
  • kurcalamabozarsin  (14.11.16 22:08:30)
Geçmiş olsun. Ben annemi ara ara uyarıyorum. Kapat telefonu bensiz hiç bir şey yapma. Kapat direkt beni ara diye. Kimsenin suratına telefon kapattın diye bişe olmaz.
Bankaya baskı yapıp işi çözmeniz lazım. Ne kadar bağırış çağırış o kadar etki.

  • hasmetizm 2046  (14.11.16 22:12:11)
bankayı arayın hemen

  • basond  (14.11.16 22:48:53)