Kolum çıldırdı!

Selam ey halk,

Kolum çıldırdı evet. Sağ kolumun pazu kısmı 4 gündür sık aralıklarla seyiriyor. (Kasılma gibi yani bildiğin, sanki karşıdakini gıcık etmek istermişim gibi bariz bir şekilde) Başta çok rahatsız edici değildi fekat 4 gün oldu ve endişelenmeye başladım. Ciddi bri şey olabilir mi? Endişelenmeye devam etmeli miyim?

doktor.

  • hostararara  (17.12.09 08:42:24)
Benim de stresli olduğum dönemlerde vücudumun çeşitli yerlerinde oluyor. Bir keresinde göz kapağım 1 ay boyunca seyirmişti mesela. Bunun dışında baldır, pazu, parmak da sıklıkla seyiren yerler oluyor. Bence önemli bir mesele değil ama çok endişelendiysen bir doktora görünebilirsin.

  • pathetique  (17.12.09 10:47:39)
hiçbişi olmaz... benim yıllarca dönem dönem seyirdi, kramp da girdi.
iyice ısınmadan spor yapınca ve bilhassa spordan sonra esneme yapmayınca olur böyle şeyler.

  • pain  (17.12.09 10:54:47)
panik yok. www.ilacabak.com
şundan günde iki adet suyun içine atıp içiyorsun (calcium sandoz gibi) hemen geçiyor...

(bildiğin magnezyum, her türlü kramp, seyirme vs sorununu geçirir)
  • one man army and the undead quartet  (17.12.09 12:01:38)