ankara - yardım / eşya taşımak için hayrına araç

selam,

sapık bir kocadan ayrılmaya çalışan, o herif yüzünden çok hastalıklar yaşayan, 21 yaşındaki oğlu askerde, 19 yaşındaki kızı çalışmakta olan bir ablamız var. ankara yapracık'ta bir ev tuttular ama hiç eşyaları yok. kıyafet koymak için dolap aradık bulduk bir tane ama taşımak için araç lazım.

bizlerin maddi durumu da hiç müsait olmadığı için aracını hayrına tahsis edebilecek birini arıyoruz. eşyayı taşımak için değil de sadece eşyayı eve nakletmek için. taşımasını biz yapıcaz veya yapabileceğimizin en kabadayısı olarak bi adam tutmaya çalışıcaz.

yardım edebilecek tanıdığı olan var mıdır?

Tanıdığım biri yok ama çok benzer durumlarda iki defa belediye'den araç temin etmişliğim var kadınların evine eşya taşınması için. İzmir'de alınan ve bırakılan evin aynı ilçe sınırları içinde olması koşulu var. Bir şansınızı deneyin derim. Her zaman veremiyorlar veya sıraya koyuyorlar ve uzun sürebiliyor bazen.

  • Phoebe  (06.11.16 14:48:43)