Duyurunun En İyi İntikamcısı

Merhaba,

İntikam hikayelerinizi yazar mısınız? En iyinize danışacağım şeyler olacak özelden.

şehirler arası bir aşk yaşarken benim sevgilimin başka bir kızla yazışmaya başladığını farkettim ve erkek profil açıp kızı kendime aşık etmiştim . benim sevgili de çok saftirikti mail adresindeki şifreyi birkaç denemede bulmuştum mailleşmelerini okuyordum . kız ona " birine aşık oldum dedi beni söyledi"o an ne kadar eğlendiğimi anlatamam. bir süre sonra ben sevgilimi terkettiğimi söyledim neden neden ben seni seviyorum falan zırlamaya başladı " xx kişi de benim " dedim . o an yanyanaydık ve yüzündeki ifadeyi görmek var ya süper bir histi.

ödemesini sallayan bir bayim için de telekomdan aynı soyadlı aynı ilçede yaşayan bütün herkesi aramıştım . %80 i akrabası çıktı ve bütün aile büyüklerine benim toptancı bir firmada çalıştığımı murat bey'in telefonlarımı açmadığını ödeme yapmadığını sıkıntı yaşadığımı anlattım durdum .sonra telefonlarımı açmayan murat deli gibi beni aramaya başladı yeter artık bütün herkese rezil oldum ödeyeceğim diye . hemen bugün ödemezsen listemde daha çok numara var dedim aldım parayı

ilk aklıma gelenler bunlar .
  • devilone  (04.11.16 12:28:20)
yine ödemesini yapmayan telefonunu adresini falan değiştiren aslında zengin ama çakal bir adam vardı. 5-6 senelik çok gerçekçi bir güzel kız profilli facebook ile onun arkadaşını ekledim önce bir iki foto beğendim bekledim . hemen o bana ekleme talebi gönderdi. yeni alınmış isimsiz kontörlü hat ile ve profesyonelce hazırlanmış bir hikaye ve bu hikayeye tam uyan fotoğraflar arkadaşlar ile onu kandırmam çok kolay oldu.
hemen aşık oldu kayseri den istanbul'a bir sabah elinde bir demet çiçek ile onu alacaklıların beklediği ofise getirttim .iri yarı kilolu kocaman adamlar benim yeni iş yerim dediğim iş hanında onu karşıladılar.
isteğim üzerine elinde çiçeklerle bana fotosu da yollandı :)
  • devilone  (04.11.16 12:35:08)
hiç intikam almadım. aklıma bile gelmedi.

birisi sana ya da sevdiklerine büyük, kalıcı bir zarar verir anlarım da küçük meseleler için intikamla bokla püsürle uğraşmak kıroluktan başka bir şey değil.
  • sir gawain  (04.11.16 12:37:32)
Çok güvendiğim ev arkadaşımla eve 3. olarak gelen ev arkadaşı yüzünden tartışmıştık. Ona güvendiğimden faturaları üstüme almadım, sözleşmede de benim ismim geçmiyordu. Yaptığım onca masraftan sonra sözleşmede benim ismim yazıyor ben istediğimi çıkartırım demişti. Bende evden çıkarken yemeklerine tükürdüm, parmaklarımı falan sokmuştum. Diş fırçalarını da tuvalete sürecektim ama o an aklıma gelmedi.

  • geçerkenugradım  (04.11.16 13:04:21 ~ 13:04:53)
ben adliyeye şikayet ettim asfsfgsfg

  • nice tnetennba  (04.11.16 17:55:26)
olum siz kimsiniz lan hayata karşı insalara karşı artık bir adım daha uzak duracağım

bu arada edit : @geçerkenugradım yuh sana
  • niceguy  (04.11.16 17:59:06 ~ 18:00:31)
zam ve verdigi sozleri yerine getirmeyen is vereni sgk'ya ihbar ettim, sigortayi asgari uzerinden gosterdigi icin. isten ayrilip dava actim. 5 senelik tazminatimi aldim. sgk'dan ceza almasini sagladim. intikam degil de hakkini aramak kategorine de girer aslinda.

  • enaz3kedi  (04.11.16 18:57:58)