merrell mi dockers mı

4-5 ay boyunca karın içinde giyilecek.ikisi de su geçirmez deniyor.

www.markafoni.com

www.dockersturkey.com

alacağım fiyatlar,

merrell 333
dockers 157

Dockers isim haklariyla alakali bir dockers,digeri bir merrel ,iyidir.ama konu kar olunca yanilgi olabiliyor.surekli kar icerisinde olacaksaniz tam kapali botlar alip,yalitim spreyleriyle kullanmanizi tavsiye ederim.

  • duptıs  (04.11.16 02:53:31)
şunu al ömür boyu giy... www.dalkilicspor.com farklı sitelerde farklı renkleri var.

pahalı bulduysan başka bir salomon onun kadar iyi olmasa da: www.maxioutlet.com

illa ikisi arasında olacaksa tartışmasız merrell.
  • kemence  (04.11.16 03:37:06)
2 katını ver merrell al. dockers ayakkabı alınmaz ki isminin dockers olduguna takılma pazar seviyesinin bir tık üstünde ayakkabı üretiyorlar.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.11.16 04:55:54)
merrell al derim.

dockers dandik ayakkabıda.

www.eobuwie.com.pl

şunun aynı versiyonun biraz değişik texture olanını 4 sene avusturyada, almanyada karda kışta giydim. yılda 200 gün giyilmiştir sanırım en azından. şimdi columbia aldım, ama aldığım bu merrell kadar iyi değilmiş.
  • kurnaz  (04.11.16 05:14:04 ~ 05:14:26)
Merrell yalıtımlı ve su geçirmez bot aldım 4 sene evvel -30 muş soguklarinda dahi sukrettim kendisine.

  • karacigerim vur kadehlere  (04.11.16 09:42:47)
asolo oneririm.

  • jimicik  (04.11.16 10:00:01)
4-5 ay karın içinde giyilecekse hiçbiri. Gore-tex bir ayakkabı al (the north face, millet, asolo vb).
Bunlar su geçirmiyor ama ayağın içinde terden ıslanıyor, aynı şey (yoğun aktivite olacak mı bilmiyorum, yürüyüş vs). Merrel de iyidir, 4 sene kadar kullandım, bir noktadan sonra su geçirmeye başlıyor tabii eskidikçe. İllaki bunlardan biri ise Merrel.

  • peggy  (04.11.16 10:06:05 ~ 10:06:35)
merrell tabiki

  • sta  (04.11.16 10:22:58)
ben de kar için gore-tex önermiyorum ya.

tamam su geçirmiyor ama hayvan gibi soğuk alıyor.

ek olarak yolladığın merrell gayet iyi. merrell zaten birçok outdoor markasından da iyi.
  • la rana  (04.11.16 10:25:49)