vakit geçirmek için hangi sitelere giriyorsunuz?

sosyal medya ve sözlük haricinde tabi ki sorum

edit: ulan sadece fragman izleyerek saatlerce içtim amk. muhteşem eğlenceliymiş.

dictionary.cambridge.org

www.etymonline.com

Evet İngilizce sözlükte vakit geçiren biriyim.
  • dissendium  (29.10.16 00:54:38 ~ 00:55:03)
Ted talks. Tüm ömrümü geçirebilirim.

  • bamya84  (29.10.16 01:00:42)
information is beatiful

  • bryan fury  (29.10.16 01:11:26)
güzel youtube kanalları var, ilgi alanın da genişse her türlü vakit geçiyor. yeri geliyor ingilizce konulu şeyler, yeri geliyor belgesel, yeri geliyor ahşap işçiliği ile ilgili videolar izliyorum.

  • pilavmaker  (29.10.16 01:16:59)
YOUTUBE.COM

sosyal medyadan saymıyoruz diye düşündüm.
  • bir ileti paylastim  (29.10.16 01:24:01)
Reddit youtube twitch

  • glamdr1ng  (29.10.16 01:31:29)
yazıp çizdiğim, bolca vakit geçirdiğim reddit, 9gag, hfboards var. düzenli olarak baktığım, yeni içerik varsa hatmettiğim futbolgrad ve conwaysrussianhockey var. bettingadvice var. maç izlemek için laola1.tv ve onhockey.tv'ye her gün girerim, izlemeyeceksem bile ne var ne yok bakarım. onun dışında birkaç haber sitesi falan var, öyle.

  • der meister  (29.10.16 01:44:04)
sözlüklerde takılmayı ben de severim.

onun dışında imdb'de kısa biyografilerde ve boardlarda gezinmek, insanların beğendiğim bir filmi neden beğenmediklerini okumak vs gibi şeyler, etkilendiğim bir film izlemişsem de review yazmak. boardlara yazamıyorum tel no istiyorlar.

youtube'da birtakım how to videoları, fen kanalları, işte ilgilendiğim bir alanda yapılan söyleşiler, onun dışında actor's studio vb aktörlerle röportaj yapılan programlar. geçenlerde gabriel byrne'ün bir söyleşisini izledim, çok çok güzeldi. daha da sevdim adamımı. politik birtakım videolar.

bazen wikipedia, webMD vs.

şimdilerde kendim bir şeyler yazıyorum, onları da sonra upload edeceğim. bu da okuduğum kitapları, izlediğim filmleri unutmamak için bir girişim olacak ama muhtemelen bu yüzden internet gezintim böyle şeylere kısıtlanacak.
  • godoşu beklerken  (29.10.16 04:17:29 ~ 04:19:38)
9gag

  • cusi  (29.10.16 10:29:01)
Pegasusa girip ucuz bilet bkiyorum tarih ve ulke sallayarak denk getirirsem de aliyorum. Baya vakit aliyor yani kafa bosaltmaya falan uhtiyac varsa guzel oluyor

  • condom kurşunu  (29.10.16 11:11:09)
filimadami, reddit, zibilyon dizi sitesi. youtube sayılıyo mu ya çunku vaktimin onemli kısmını orada harcıyorum, abone olduğum bi suru kanal var, bi bakmışım 3 saatim gitmiş oradan oraya derken. oyun kanalları, yemek kanalları, röp. kanalları, absürd komedi, dublaj kanalları vs vs

  • nice tnetennba  (29.10.16 12:06:43)
-ted talks çok ilham verici içeriklere sahip.
-youtube'da diresta, casey neistat, dude perfect ve bunlarla birlikte yanda önerilen enteresan kanallara göz atıyorum.
-gece uykuya dalmadan önce de 9gag ile eğleniyorum biraz.
  • desdenova34  (29.10.16 13:31:23)