ihtiyaç akademi neden kapatıldı?

sb.

nette biraz baktım fetö soruşturması kapsamında kapatıldı falan deniyor ama kurslar kapatıldı deniyor, yayınları devam edecek mi? piyasadaki en sağlam denemeleri satan kaynaktı yargı yayınlarından sonra bu adamlar. tamam fetö'cülerse tabi ki cehennemin dibine kadar yolları var da çok şaşırdım çünkü çok sağlam sorular hazırlıyorlardı.

yayınları devam edecek mi acaba bilgisi olan var mıdır?

direk kaynağından alıyorlarmış soruları o yüzden sağlammış demek ki (:

şirket kapandıysa yapacak bir şey yok, yayınlara da elveda dersiniz. kayyım atanmışsa devam eder ama sonu ne olur belli olmaz. fem yayınları devam ediyor mesela.
  • nrmnm  (27.10.16 20:54:00)
@nrmnm

cidden çok şaşırdım çünkü hem yayınları hem de kursları kaliteliydi. böyle söyleyince sanki övüyormuşum gibi oluyor ama tamamen sadece 1-2 defa yayınlarını almışımdır o kadar başka bi bağım yok. :) birden kapanması şaşırttı beni sadece.

piyasa yine murat, irem, pegem, beyaz kalem gibi dandirik yayınlara kaldı ona yanıyorum.

yargı ve tasarı yine bi nebze iyi onlara göre.
  • pomaks  (27.10.16 21:09:49)
yargı akademi de kapandı, 300 tl önkayıt yapmıştı puşt, o da gitti. (tabi tamamı mı yoksa o şube mi kapandı bilemiyorum)

  • feel the blanks  (27.10.16 22:17:37)
@feel the blanks

ciddi misin hocam? nasıl ya yargı kapanmaz sanmıyorum ya :) şube olabilir belki ama yayınları 2017 olarak devam ediyor dün baktım daha sitesine öyle bi şey olsa yani ne bileyim yargı da giderse piyasada sağlam yayın kalmaz ya :/
  • pomaks  (27.10.16 22:23:56)
ihtiyaçı bilmem ama aynı şey bizim zamanımızdaki zirve, fem, güvender, zambak, anafen vs. için de geçerli yani bu adamların soruları lise ve üniversite sınavlarında çıkan sorulara en benzer sorulardı, demek ki kaynağı belliymiş bu anlamda nrmnm+1

  • limoncello  (27.10.16 22:30:43)
@pomaks

yani tam olarak bilemiyorum tamamı kapanmadı sanırım ama benim 300 tlyi kaptırdığım şube kapalı hala. içimi rahatlatan şey ise kredi kartıyla ödemiştim, iki gün içinde çekmemişlerdir parayı, en azından devlete gider para bari.
  • feel the blanks  (29.10.16 21:24:19)