izmir'i bilenler

sevgili izmirliler,

bornova'da kiralık ev tutacağım. önerebileceğiniz bölgeleri nelerdir?
izmir'i fazla bilmiyorum. bornova'ya çok uzak olmayan bölge öneriniz varsa alabilirim.

tek oturulacak. 1+1 ya da en fazla 2+1 olur.
carsi, pazar, cafe, bar gibi sosyal ortamlara yakin olursa iyi olur.

dedigim gibi izmir'i fazla bilmiyorum. tavsiyeleriniz degerli benim icin.

Bornova büyük park civarına bakabilirsin.

  • peggy  (24.10.16 18:32:24)
Özkanlar da iyidir

  • nundu  (24.10.16 20:00:29)
fiyatta üst sınır yok herhalde? :)

  • kfk  (24.10.16 20:07:37)
özkanlar, manavkuyu bölgesi hem dertsiz tasasızdır, hem de öğrenci için oldukça uygun bir bölgedir.

ankara caddesi üzerinde ya da o caddeye yakın bölgelerde bulabilirsin. hem bölge metroya da yakın olmuş olursun.
  • mermize  (24.10.16 20:48:17)
@kfk, hayatta her şeyin olduğu gibi bütçemizin de bir sınırı var:)

teşekkürler arkadaşlar önerileriniz için.
  • axl  (24.10.16 22:13:26)
bütçeni yazarsan nokta atışı yer önerebilirim

  • mirty  (24.10.16 22:23:12)
@mirty, 1-1.2k

  • axl  (24.10.16 22:30:07)
1000-1200 kira bütçesi olarak varsayıyorum.

bornova ata durağına bak net olarak. güzel şirin nispeten yeni ve uygun fiyatlı evler bulabilirsin. hem mahalle olarak güzeldir, hem her yere yakındır.

küçükparkta çok leş evler çok fahiş fiyatlara verilir. uzak durmanı tavsiye ederim. illa küçük parka yakın olacak dersen ali suavi iöo civarını araştır. ilkokuldan viyadüğe kadar olan bölümde tüm sokakları tara. nokta atışı konum vereyim, 183, 184, 185, 186. sokaklar candır.

süvari caddesini de takipte kal, cadde üzerinden uygun fiyatlı yeni evler çıkabiliyor. barlar sokağı burda ucuza ev olmaz deme, biz ata durağında eski küflü doğalgazsız evde 600e otururken, arkadaşlarımız süvaride yepyeni doğalgazlı evi 700e tutmuşlardı. kıyas olması açısından söylüyorum fiyatları. sene taa bilmemkaç :)

eyyorlamam bu kadar.
  • kfk  (24.10.16 22:43:14)
Myvia lara bakabilirsin, 1+1, doğalgaz, klima ve eşyalı olarak tutmuştum ben 1000 liraya geçen sene. Spor salonu ve havuz vardı, site ama arka tarafı gece kondu, rahatsız etmez dersen düşünülebilir. İki myvia var, bahsettiğim forum bornova ya uzak olan. 250 lira aidat vardı

  • mirty  (25.10.16 15:53:53)