Bu olay neden gündem yapılmadı ?

Temmuz ayinda şişlide bir kreşte ögretmen cocuklara cinsel istismarda bulunmus. Tesadufen internette gordum az once. Fotograflari falan var. Birkac gazete haber yapmis ama televizyonda vs gormedim ben. Kadin serbest birakilmis sadece işten çıkarmıslar. Neden uzeri kapanmis ki boyle bir olayin ? Cocuklarin bu kadinla birlikte ciplak fotograflari falan var resmen. neden gunlerce izlemedik okumadik toplumda bir infial yaratmadi ? Toplu çocuk istismarı bu neden ayaklanmamis kimse? Ben mi kacirdim ?

ben sizden duyuyorum ilk defa. hangi kreş, hangi öğretmen olduğunu da belirtseniz insanlar buradan da bilgilenir.

  • dedimmidemedimmi  (24.10.16 14:55:42)
Temmuz olmadan biraz once havalimani patladi, temmuz ortasinda da darbe girisimi oldu.
Bence kaynamasi normal.

  • kuehles blondes  (24.10.16 14:59:17)
eşcinsellerin yürüyüş yapmasına tepki göstermek varken taciz ve tecavüz olaylarına neden tepki gösterelim ki? sonuçta eşcinseller yürüyüş yapıyor :S

  • nathanieltroy  (24.10.16 14:59:26)
ben de dün facebook'ta tesadüfen karşıma çıkınca gördüm ve aynı şeyi düşündüm.

demek ki gündeme çok taşınmamış.
bir şekilde konuyu yeniden gündeme getirmek lazım sosyal medyada.
  • blatta hiberna  (24.10.16 15:01:00)
Fulya park cocuk bakim eviymiş sanirim. Birkac haber sitesinde cikiyor arayinca link atmadim o yuzden. Bence de yeniden gundeme getirmek gerekiyor. Aileler neden susmuş onu anlamadim

  • aquarium  (24.10.16 15:02:01 ~ 15:02:41)