sinemia ne?

29 tl'ye üye olmuşmuş, 6 ay boyunca her filme beleş gitmişmiş. cinemaximumda, imaxli tüm seanslı falan.

gerçek mi bu? hiç bilmiyorum bilen anlatabilri mi?

gerçek ya. ben de şaşırmıştım. çok avantajlı aslında sinema alışkanlığı olana. cinemaximum fiyatlarına bakılırsa. günde bir film hakkı var. imax dahil.

  • tiredpanda  (23.10.16 22:38:28)
Şaşırılacak bişey Yok. Bir kart veriyorlar (normal bankamatik kartı) sinemaya gidiyorsun telefondan check-in yapıyorsun (Sinemia programından) kartına bilet ücreti yatıyor oradan ödemeyi yapıyorsun. Bazen check-in yaptığında para yatırmıyor da bi kod veriyor onu kasaya söyleyip biletini alıyorsun. 3D 5d iMax fark etmiyor. Günde 1 bilet alma hakkın var almazsan siliniyor. 29 tl iyi fiyat daha fazlasını vermeyiniz.

  • infernalcadre  (23.10.16 22:43:33)
Valla 6 aylık alıp 3 ay bilfiil kullandıktan sonra diğer 3 ay hiç kullanmadım. Yine parasını çıkardı ama sürekli gidilemiyor.

  • la rana  (23.10.16 22:45:21)
abi cinemaximumla 2 kere gidince 29 u geçiyosun zaten. 29 dan da emin değilim he ekşide okudum. ben alayım madem ya. sinemaya seveniniz varsa maltepe veya natilus cinemaximuma haftada bir falan gidek mi ben çok severim.

  • brad pitt  (23.10.16 22:59:24)
normal ücreti 60 lira sanırım. bankaların falan kampanyası oluyor. o kodla üye olunca belirli oranda indirim oluyor.

  • ontheroad  (23.10.16 23:09:33)