kedi evini toprağa nasıl sabitlerim

www.patikondu.com
evimizin önünde 1 tane kedi var ev kedisinden daha evcil. sürekli bizim kapının dibinde 2 büklüm uyuyor. diyorum şuna linkteki gibi birşey yapayım. ama yere sabitlemem lazım ki biri gelip tekme atıp uçurmasın ordan oraya yeri sabit olsun. nası olabilir bu acaba

birkaç tahta parçasını al kazık şeklinde yont leğenin içinden çak toprağa

  • loser blueser  (22.10.16 23:25:13)
yer ahşapsa, leğenin içinden vur agaç vidasını, akıllı vida ve matkapla halledersin. tanıdık birinde vardır bu ikisi.

yer beton yada mermerse matkapla del, dübel at sonra, leğenin içinden sok vidayı, taş gibi olur. mermerse çok gerekli değilse sen delme, bi bilen delsin. bi kedi için mermeri çatlatma.

yada silikon al. suda bozulmayan bişe, yapı marketlerde bulursun, anlat derdini ordaki adama leğeni de delmezsin öyle. silikonu vur, leğeni tutar öyle. ipne kediler arada leğenle oynarsa tekrar tekrar silikonlarsın. bi noktadan sonra usanırlar.

topraksa leğenin çevresine 4 tane sağlam kazık çakarsın yada bi levha bul leğenleri üstüne sabitle.

yer metalsa çağır kaynakçı yada bir demirciyi yada kaportacı çağır, kaynak atsınlar sonra tillağı sökemez onu. leğeni parçalamaları gerekir.

pleksiglassta somunlu vidayla sabitlersin.

yada yere bi tane çivi çak. iple bağla. leğende bir delik aç, ipi de orda geçir. leğen rüzgarda vs oynar biraz ama bi yere gitmez. millete güvenemiyorlarsan zincir de kullanabilirsin.

ee kedilerden birinin adını da "It could be wrong" koy, kısaca wrong dersiniz, mr yada mrs wrong da olur. o kadar anlattım benim de hakkım var artık kedide.

edit: bak burda da çok sabitleme için bir yöntem var ama benimkiler daha iyi.

www.patikondu.com

şuna bak kimse dokunmasa, rüzgardan uçar mk!
  • it could be wrong  (22.10.16 23:46:18 ~ 23:54:55)
Geri dönüşüme giren maddelerin hepsini istersen yanardağ lavıyla yere sabitle hurda toplayanlar onu söker götürür. Bu işi yapmakta ciddiysen eğer marangozdan uygun boylarda tahta alıp tahtadan bir ev yap. Tabii yağmur için gerekli izolasyonu da yapman gerekecek.
Kedilere bırakılan yoğurt kabından su kaplarını bile alıp götürüyorlar koca leğeni hiç affetmezler.

  • xaxxbczczaaxax  (22.10.16 23:56:14 ~ 23:57:11)
kartoncu ibneler benim de aklıma geldi leğen koyarsam ben başından ayrılır ayrılmaz çökerler oraya...

  • masa penisi  (23.10.16 00:07:28)
Suntadan bir şey yapman lazım. Etrafını önce koli bandıyla sarıp sarmala sonra streç film ger. En azından içine su sızmaz. Sunta yakacak olarak bile iş görmediği için kimse yüzüne bakmaz. Ondan sonra kalın ve uzun çivilerle içten yere çakabilirsin. Çivilerin başı kedilere bakmasın diye evden çul çaput koyarsın yuvanın içine.

  • xaxxbczczaaxax  (23.10.16 00:20:15)