Üstüme telefon atın

Selamlar,

Hala kullandığım s3 artık ömrünü galiba doldurdu. Artık yeni bir telefon almanın galiba vakti geldi. Hanımlar beyler, üstüme telefon atınız.

Bütçe pek önemli değil, nasılsa alınca 5 sene kullanıyorum.

İsteklerim şunlar;

öncelikle: şarjı uzun gitsin, en az 24 saat şarja takmadan kullanabileyim. (s3'ü hala sabahtan akşama kadar kullanabiliyorum.
1- 1-2 sene sonra beni değiştir demesin, uğraşmam.
2- whatsapp, facebook, twitter, e-mail falan kullanımında sıkıntı olmasın.
3- hotspot olayı güçlü olsun, bilgisayar tablet falan bağlamada sıkıntı olmasın.
4- 10x15 basacak kadar fotoğraf çeksin, düzgün çalışsın, adam olsun efendi olsun.

ne kadar az para ile 4-5 sene gidecek bir cihaz alırsam, o kadar iyi. gerisi beni hiç ilgilendirmez. ayfon hayvan gibi pahalı, gerek var mı genşler?

iphone se derim ben.

  • hlt1985  (20.10.16 16:09:56)
şarjı uzun bilmiyorum hemen hemen üst segmentteki aletlerin hepsi aynı gidiyor çok fark olacağını sanmam aşırı kötü olanları almadığın sürece
1 tamamen şans işi, bozulabilir, pili ölebilir, başka bişey olabilir ev almıyosun bu gözle ben bu parayı verdim garanti 3 sene 5 sene gidecek diye bakma.
2 yeni telefonların hiç birisinde o sıkıntı olmaz, çok dandik olanları almazsan(özellikle eskileri)
3 hot spot olayı artık hepsinde güzel apple kullanmadım onu bilmiyorum
4 fotoğrafta iddialı 3 5 model var, huawei p9 , iphone 7(pek inanasım gelmedi), sony xperia z5 veya z5 premium

ne kadar az para verirsen o kadar kötü olacağı da gün gibi ortada.
  • killerbee  (20.10.16 16:11:24 ~ 16:12:20)
Ayfon Se al diyorum

  • gozu acik sevisen yahudi  (20.10.16 16:15:08)
ben de s3 kullanıyordum, başta batarya olmak üzere bir sürü sorun yaşamaya başlayınca 4. senenin sonunda değiştirdim, gittim general mobile gm5 plus aldım.

*8gb internet paketim var, tüm gün internete bağlıyım arada video izler müzik dinlerim ve iş telefonum olarak kullanıyorum. 1 gün rahat gidiyor, yine de ileride performansı ne olur bilmem.
*youtube ve watsapp aktif kullanıyorum ve herhangi kasma vs ile karşılaşmadım, *facebook'ta da sorun çıkaracağını sanmam. ekran da büyük, tatmin eder bence.
*cat 7 lte modem var, bağlantıda problem yaşamazsın, ben yaşamıyorum.
*fotoğraf olayını pek bilmem ama sonuçta kamerası s3'ten iyi.

4-5 sene dayanır mı bilmiyorum ama android one projesine mi ne dahilmiş, 2 sene güncelleme almaya devam etmesi garantiymiş. donanım dayanırsa yazılımı da yanında gelecek galiba, bakalım kısfmet...

ben 999 liraya aldım, belki daha düşüğe de bulunur bilemiyorum. bütçeni yazarsan daha iyi tavsiyeler gelecektir.
  • azizakin  (20.10.16 16:19:29 ~ 16:20:05)
samsung a7 aldım 2 ay oldu yaklaşık. faal kullandığım zamanlar 24 saat rahat gidiyor. çok takılmazsam 1 buçuk 2 gün gidiyor.

1.bataryası sabit, ne kadar ömrü olur bilemiyorum o yüzden ama telefon hakkındaki yorumlar iyi.
2. sosyal medyada hiç sıkıntı yaşamadım, gayet hızlı.
3. evde işte bol bol bağlantı kuruyorum sıkıntı çıkmadı.
4. takılma donma vs yok şuan. kamera da bana yetiyor bi s7 olmasa da..

mediamarkt de 1.600 liraydı en son.
  • jonestown  (20.10.16 16:21:52)
www.hepsiburada.com
pişman etmez

  • moody90  (20.10.16 16:27:49)
iphone alma pisman olursun
samsung s5 var kullanıyorum canavar bir telefon
note 4 de iyidir
bunlar low costlar
samsung s5 te yedek pil olayı var
sak diye degistirip %100 ile devam ediyorsun.
tavsiye
  • kingcyrax  (20.10.16 17:32:04)
şarj konusunda lenovo vibe p1

  • gotic  (20.10.16 17:48:27)
samsung a5 2016 al yeter sana.2 gün pili gidiyor.şarj 20 dakkada fulleniyor.

  • jamswety  (20.10.16 17:56:13)
urun.n11.com

iphone a hayvan gibi para vermeye gerek yok

www.cultofmac.com
  • qazwsx  (20.10.16 18:39:03 ~ 18:39:30)