internet üzerinden sadece tek bir kişiye maç yayını?

nasıl yaparım? bugünkü şl maçını babama izletmek tek derdim. bende tivibu web var, kendi pc'mden açıp izleyeceğim, bu yayını babama da aktarmak istiyorum. sadece tek bir kişiye yani.

en kolay yolu nedir? teşekkürler.

edit:
cevaplara göre bu notu eklemek istiyorum, yapacağım yöntemle ekranımdaki görüntü aktarılsın direkt olarak. ben ayrıca ekranı herhangi bir kayıt aracıyla -telefon vs.- çekmeyeyim.

skype

  • Apocalypse  (19.10.16 15:41:42)
pc'den izleyecekse aklıma ilk teamviewer geldi.

  • lazpalle  (19.10.16 15:43:02)
facebook live.

  • teknikekip  (19.10.16 15:46:47)
Teamviewer uygun olmaz. Anlık yenilemesi çok düşük olduğu için hiçbir şey anlaşılmaz. Facebook live ya da periscope olabilir. Zaten bu platformlarda bu maçın 100 alternatifini de bulabilirsiniz.

  • himmet dayi  (19.10.16 15:50:29)
apocalypse:
skype hem görüntü hem sesi düzgün bir şekilde aktarıyor mu?

lazpalle:
teamviewer sanırım hareketli görüntüyü aktarmıyordu.

teknikekip:
direkt olarak ekranımdan görüntüyü kendisi alsın, telefon vs.yi ekranın karşısına kurayım ordan görüntü aktarayım istemiyorum.
  • kivanc1  (19.10.16 15:50:59)
@kivanc1 ekran paylaşımı yaptığın taktirde sesi de biraz açtın mı tamamdır, konuşa konuşa izlersin babanla. babaya saygılar.

  • Apocalypse  (19.10.16 16:07:34)