Taksim'de 3 katlı dans etmelik bir mekan

Yıllar önce bir arkadaşımla gitmiştim. 3 katlı, dans etmeceli bir mekan. İlk katında herkesin bir şekilde bilip ezberlediği şarkılar çalıyor. Jhonny B. Goode, Macarena, Gangnam Style, eski Türkçe Pop vs. İkinci katta masalar var. Alt katın müziği buradan duyuluyor. Yorulan geçip otursun, rahat rahat içkisini yudumlasın diye yapılmış sanırım. Buradan ilk kata bakılabilen bir balkon vardı diye hatırlıyorum. Üçüncü kat tam bir club. Cubappa cuppa müzik çalıyor.

Nerede olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok zira gittiğimde ve çıktığımda kafam çok güzeldi. Bahsi geçen arkadaşla da görüşmüyoruz o yüzden soramıyorum. İlk katın sol tarafından yukarı çıkılıyordu diye hatırlıyorum. Sağ köşesinde de oturmalık ufak bir alan vardı. Ama bu bilgiler yanlış olabilir. Bileniniz var mıdır?

edit:

@bay b: mekanın fotoğraflarına, yerine baktım da orası değil. ama güzel yere benziyor aklımda olsun :)

@okumayi sevmeyen okur: aynen burası olması lazım! çok teşekkürler.

tünelde lokal diye bi yer vardı oraya benziyor ama orası da kapanmış eskici olmuştu en son gördüğümde. ismi farklı da olabilir emin olamadım şimdi ama tüneldeydi :/

  • bay b  (19.10.16 15:34:25)
%99 Beat Club. Müzikler de ortam da mimari de tutuyor. Unutulan bi ara kat var, tuvaletin olduğu :) ikinci katın üstünde.
Mekan olarak Demirören'in oradan sağa giriyorsun. Küçük Beyoğlu'nda yani

  • okumayi sevmeyen okur  (19.10.16 17:11:25 ~ 17:12:57)