Ortodonti tedavisi

Merhabalar,

Dün ortodonti tedavisi için muayene olup fiyat aldım. Dis cekmeli ortodontik tedavim icin 7000 tl istedi doktor. Yaklasik 2 sene civari surecek ve metal tel takilacak bu tedavi icin. Piyasa arastirmasi icin 1-2 yere daha gidecegim ama buradan da sormak istedim. Yakin zamanda tel taktiran veya piyasayi bilen birileri varsa aramizda beni biraz aydinlatabilir mi fiyat konusunda? 7000 cok mu sizce? Gittigim yer özel bir muayenehaneydi bu arada.

Simdiden tesekkurler.

Dis cekmesiz bir yillik bir plan icin 5000 liraya anlastik.

  • duptıs  (16.10.16 23:05:14)
Birde 1-2 degil daha fazla yere git.hepsiyle otur konus.aklina kim yatarsa,nerede kendini daha iyi hissedersen.cikacak fiyat tamamen senin disinin yapisina gore olacak o yuzden benim yazdigim 5000 bir kistas olmasin,ne yapilacak bilmiyoruz.

  • duptıs  (16.10.16 23:07:38)
en önemli kriter dişlerindeki problemin ne olduğu, onu bilmeden bir şey söylemek doğru olmaz.

  • nrmnm  (16.10.16 23:14:48)
Fiyatlandırma dişine göre yapılıyor burdan ne desek yalan.

  • bir ileti paylastim  (16.10.16 23:15:48)
universitelerin disciliklerinde daha uygun fiyatli olur. oralara da bak.

  • nax  (16.10.16 23:22:20)
geçen yıl diş çekimsiz 5000 tl ye anlaştık muhtemelen yine aynıdır.

  • ruh i tibbiye  (16.10.16 23:35:14)
7000 tl epey fazla.

ben geçtiğimiz mart ayında taktırdım. 5500 tl'ye anlaştık. yalnız benimkiler şeffaf ve şöyle görünüyor: yourdentalhealthresource.com

ben dişi başka yere çektirdim bu arada, onu da belirteyim.

not: linkteki resim bana ait değil, google'dan buldum.
  • köstebek kurabiye  (16.10.16 23:53:27 ~ 23:54:03)