Iphone 6s satın almak

Merhaba,

Şu an kullandığım asus zf5, 2 yıl olacak alalı ama son 1 yıldır sürekli arızalı, ses karşıya gitmiyor, dokunmatik basmıyor vs. Bir önceki telefonum da aynıydı.

Artık satın alıp 2-3 sene sıkıntısız kullanabileceğim bir telefon istiyorum. Bu yüzden Iphone'a yöneldim.

Öncelikle, aşağıdaki linklerde yer alan telefonlar satın alınır mı, güvenilir midir? Kapalı kutu vs. diyor ama bilemedim.

Linklerden biri kayıtlı, diğeri kayıtsız. Hangisini almak daha mantıklı? Kayıtlı olan başkası adına kayıtlı olmuş olacak, sorun yaşar mıyım? Yada kayıtsız olanı alıp kendim kaydettireceğim. (4 ay süremiz varmış kayıt için sanırım. Tabi bu yolu seçersem en kötü Kıbrıs'a gideceğim ekstra masraf vs. olacak)

Ne yapmalı?

www.sahibinden.com

64 gb kayıtlı için 2500 istiyor yeni piyasaya giren 6s 32 gb tr garantili(2 yıl) 2650 havale fiyatı al onu kafan rahat olsun hem senin adına faturalı hemde tr çıkışlı bak kampanyalı fiyatları söylemiyorum n11 hb vs banka kampanyaları ile 2500'ê gözün kapalı alacaksın.

  • protrek  (02.10.16 15:35:07)
ben bu durumda samsungun eski amiral gemilerini ya da sony'i öneriyorum.

iphone pişmanlıktır.
  • kurnaz  (02.10.16 15:39:44 ~ 15:40:47)
iphone'u bilmiyorum da ben 2013 nisan'da sony xperia z aldım, kullanmaya devam ediyorum.

  • gmzo  (02.10.16 16:28:08)
iphone pişmanlık değildir. 4s kullanıyorum. hala taş gibi fakat artık yavaş kalıyor. 7 çıkınca 6s ucuzlarsa param da yeterse alacağım. yoksa 5s almayı düşünüyorum 2. el. tabi param olsa da 7 alsam diyorum ama çıkar çıkmaz almak doğru olmuyor bu ürünlerde. 2017'den önce 7 alınmamalı bence.

  • matrix  (02.10.16 16:56:05)