Çok sıkıldım bıktım bunaldım

eniştem tarafından dolandırıldım.elimde hiç birşey kalmadı.bu saatten sonrada girip fabrikada çalışmak bana açıkçası koyuyor. ne yapsam ne etsem bilemiyorum elimde 23000 tl param kaldı ne yapacağımı düşünmekten uyuyamıyorum. kafa derimde büyük büyük yaralar çıktı.biz 2 kardeşiz ya eniştemi vurup kendi birimiz içeri giricez birimizde ona bakacak.ben akrabalığın amına koyayım. üretim yapmak istiyorum eleman yada başka bişiye ihtiyaç duymadan biraderimle beraber bişiler üretsek ama elimdeki para çok yetersiz hiç bir şekilde banka kredisi kullanamıyorum büyük bir buhrandayım. ülkeyi terketmek için yeterli paramız yok alıp başımızı gidelim diyoruz ama ne yapsam bilemedim duyuru. bu iş nasıl düzene girecek ne yapacağız bilmiyorum.

edit:kafam çok güzel yazım hataları var ama uğraşmak çok zor geliyor kusura bakmayın.

mal dediğin şey taşınmaz ?

  • lcdy3  (29.09.16 23:51:46)
gerçekten dolandırıldıysanız mafya vs kaynaklar bularak enişteden malları geri alın. belli oranda malı paylaşarak böyle çözümlemeler yapıldığını, alacakların tahsilinin yapıldığını duymuştum. parayı paylaşırsanız yardımcı olabilirler. olmazsalar da parayı alıp size hiç vermeseler de kaybedecek bişeyiniz yok gibi. en azından enişteye de yaramaz.

  • prodeq  (30.09.16 00:56:44)
mafyayı bulaştırırsanız büyük ihtimalle sizi bir de onlar soyar. eniştenize dolandırılacak kadar safsanız hiç zannetmiyorum affedeceklerini. nasıl dolandırıldığınızı anlatırsanız bir çıkış yolu buluruz belki. hukukçu arkadaşlardan yardım istediniz mi?

  • tukenmez adam  (30.09.16 02:01:53)
çok geçmiş olsun hayat bu inişi de var çıkışı da var. dua edin borç batağında ya da daha zor durumlar içinde değilsiniz. bu günlerde geçer sabredin.

  • yue  (30.09.16 09:07:27)