hangi interneti bağlatalım?

60tl-70tl aralığında en iyi performans alacağımız internet bağlantısı sizce ne olur? uydunet 2 yıl taahhütü bozunca bir sefer 35 lira alıyormuş doğru mudur?

varsa superonline düşün ama uydunet de iyidir

  • MiraTaurus  (29.09.16 20:46:13)
uydunet taahhüt süresi içinde taşındınız ve yeni adreste uydunet altyapısı yoksa, ikamet belgenizle giderseniz ücret almıyor.

  • pide  (29.09.16 20:59:02)
hocam beyle bi örnek vereyim sana

1 ev 1 tane uydunet sınırsız en düşüğü bikablo tv 57 lira ödüyodum.

sonra baktım teledünya var, şu an evimde 2 tane teledünya 1 tane internet var biri temel biri üst paket ve 2 tane cihaz ve kurulum parası da var taksitli olarak faturada taahütlü 63 tl. senelerce salaklık yapmışım.

edit: ben burada en çok süper fiber ve ttnet çilerin isyanlarını görüyorum kablonetde zaman zaman kopma sorunu dışında kronik bişey yok 99 dan beri kullanıyorum. istanbulda gittimi olduğum yerdede gidiyo yani çorlu da
  • killerbee  (29.09.16 21:02:12 ~ 21:43:37)
25mb 150gb akk en dolu tv paketi 70 TL ödüyorum uydunet de. 24mb kesin alıyorum hız.

Bundan önce tivibu vardı torrent açınca televizyon donuyor. Steam den oyun indir yayın komple pert. 8mb e kadar 50gb akk. 3mb ile kullanıyorum her zaman. Tivibu da baya kanal açıktı eski abone diye çoğu hediye ama. 65 TL ödüyorduk kapattırdım.
  • gozu acik sevisen yahudi  (29.09.16 21:41:01)
uydunet en iyisi bence (hiç superonline kullanmadım) şimdiki evimde uydunet yok çok arıyorum.

özellikle bu sonradan çıkardıkları günlük kota alma, nitro paketler (1 günlüğüne 100mbps vs), gece 00-09 arası akk saymama paketleri gibi opsiyonlar süper.

AKK olarak da 250gb akk verebilen tek firma bildiğim kadarıyla.

taahhütü bozunca eğer indirim varsa (normalde aylık 79tl olanı 59tlye veriyorsa mesela)
(kullandığın aylar) x (aradaki 20tl farkı) da alırlar.
  • rodriguez2  (29.09.16 21:48:24 ~ 21:48:43)