siz olsanız naparsınız?

arkadaşlar merhaba,
geçen yıl yüksek lisansa başladığımda ilk günler. farklı okuldayım kimseyi tanımıyorum. danışman hocam diğer öğrencisiyle tanıştırdı. ama bu kız o zaman benim moralimi çok bozdu. burdan git, burası kötü, vs. vs. yalanlar attı. hocanın bana göstermesini söylediği şeyleri göstermemiş falan. bir sürü şey.
ben yüksek lisansı bırakmayı bile düşünmüştüm.

sonra başka bi arkadaş uyandırdı beni. hoca şirketine birini alacakmış ondan yapıyormuş.

şimdi bu kız benim elime düştü. danışman hocamı değiştirmiştim. o doktoraya başladı. benim danışman hocam beni çok sever matlabtaki işlerini yapıveriyorum, o da bana lazım olan malzemeleri bulmaya falan çalışıyo, kazan kazan teorisi. onun verdiği dersi alıyormuşuz. bugün derste gördüm tüylerim diken diken oldu. fırsatını buldukça tersledim. ezdim falan. ama utandım sonra. napayım ?

Tipik akademik ortamda birbirinin kuyusunu kazma ve ayağını kaydırma olayları. Kız da amma salakmış hemen lönk diye belli etmiş kendisini. Şimdi kimse ile fazla muhattap olmadan kendi işine bak bence.

  • neferkitty  (28.09.16 22:21:32)
açık ve net konuş hissettiğin şeyi.

  • alt4y  (28.09.16 23:17:25)
agzina s.c. senin iyi yada normal davranman onu adam etmeyecek. en azindan onunda burnu surtsun mumkunse icine dert olsun psikolojisi bozulsun.

  • jedilance  (29.09.16 00:52:31)