Zaradan parfum

S.a

Ben hep gio armani aqua kullandim hayat boyu. Nadiren orjinal. Cokca dp den :) tirsiyom bi yandan diyolar cilt kanseri olursun falan. Derim agzima yuzume sikiyom ben bol bol. Ama kokusunu hep cok sevdim. Dedim ki bi degisiklik olsa mi. Bugun tesadufen zarada su isimde bi parfumu denedim.

unshakable

Begendim de lan.

Simdi aklimda deli sorular. Kalici olmaz zaradaki parfum diyolla. Dogru mu. Bu parfumun hani nasi diyeyim, asli hangi parfum. Oyle diyolla da, hani zaradakiler asil bi parfumun benzeri ucuzu olur diye. Orjinali hangisi, pahali degilse onu alsak. Bu saglikli mi. Kalici mi. Onerir misiniz.

Doğru Zara Gold kullanıyorum zerre kalmıyor ama çok güzel kokuyor namussuz

  • gozu acik sevisen yahudi  (25.09.16 23:01:51)
sağlıksız olduğunu sanmam da kalıcı değil yani, o çok net. 2-3 saate geçiyor.

  • nathanieltroy  (25.09.16 23:24:45)
2 sene kadar zara gold kullandım, kalıcılığı orta seviyede. kış için ideal ve çok güzel kokuyor.

unshakable'ı da şişesinden tanıdım, o da parfüm değil edt muhtemelen, o yüzden kalıcılığı gene orta seviyede olacaktır.

büyük bir marka, sağlık konusunda çakma parfümler gibi zararlı bileşenler içereceğini düşünmüyorum.
  • kimlanbu  (25.09.16 23:24:54)
Ben Zara'dan bir parfüm aldım, hangisiydi hatırlamıyorum. Kalıcıdan öte, zaman geçince kokusu uçtu ve kesif bir alkol kokusu üzerime yapıştı. O yüzden sağlığını bilmiyorum ama benim tecrübem kötü. Yİne de üstünden birkaç yıl geçti, belki kaliteleri iyileşmiştir.

  • aychovsky  (25.09.16 23:45:54)
Peki bunlarin gerceginin ne oldugu nerden bulunur.

Yani diyolar ya zara atiyorum gio armaninin benzerini su isimle satiyo gibi.
  • brad pitt  (25.09.16 23:47:31)
ben de zara gold kullanıyorum, kalıcılığı orta seviye. fiyatına göre çok iyi parfümleri var bence. alırken edp olmasına dikkat et diğerleri su gibi uçuyor.

  • theseachange  (26.09.16 00:21:52)
"Zara perfume dupes" diye aratırsanız bulursunuz sanıyorum.

  • physcos physcos  (26.09.16 01:08:23)
Kalıcılık arıyosan edt değil edp kullanmalısın.

eau de parfume (EDP) > eau de toilette (EDT) > eau de cologne (EDC)
  • loae haled  (26.09.16 02:10:55)
Zara silver, uomo var kaliciliklari cok iyi degil, kokular fena degil. Ama bikac ay once Zara man 8.0 mi ne almistm kokusunu cok begendim kaliciligi da gunu cikariyor. Bekledigimden oyi cikti, cok memnunum.

  • solenkol  (26.09.16 11:41:50)