bilgisayarınız hangi programları kullanıyorsunuz?

malum bilgisayarıma format attım. müzik için spotify kullanıyorum ama film, fotoğraf ve diğer şeyler için hangi programları önerirsiniz?

bsplayer, otomatik altyazı bulma özelliği ile vazgeçilmez playerım
chrome tarayıcım,
antivirüs ve usb tarayan programları unutmayın derim
ha bir de popcorn time olabilir
  • senolll  (18.09.16 23:56:56 ~ 23:57:28)
popcorn time nedir?

ayrıca adobe photoshop ve premiere indireceğim sanırım.
  • sansar  (19.09.16 00:00:37)
winrar
aimp3 (mp3)
vlc (film)
office
chrome
power iso
  • kimlanbu  (19.09.16 00:08:09)
win 10 kullanıyorsan power iso vb programlar kullanmana gerek yok.
müzik için spotify ve bazen clementine.
tarayıcı olarak firefox, bazen de chrome.
torrent olarak utorrent -evet modası geçiyor ama ben kullanıyorum hala-
film izlerken gomplayer -bsplayer da severim ama android telefonda daha çok seviyorum-
7zip zip-rar vs için

ek olarak, popcorn time kullanmak istiyorum ama ne zamandır düzgün çalışmıyordu, şimdi bir daha bakayım, çogzel bir program, tavsiye ederim ben de.

bir de whatsapp web.
arada bir skype.
dosya depolama olarak da, dropbox bir zamandır sorun çıkarıyor bana, çok daha pratik ve alanı da daha fazla olduğu için google drive kullanıyorum.

bir de, ekran rengini göze daha uygun hale getirdiği için, f.lux.

eğer gerekiyorsa da mbruler, ekran cetveli, ama x-y doğrultusunda da çalışıyor, gönye gibi de çalışıyor, ölçmeli biçmeli ufak tefek şeylerde süper!

antivirüs olarak eset kullanıyorum ben, okuldan indirdim sağolsunlar :D usb tarayan çok güzel bir program vardı, ismini unutmayaydım onu da indirecektim -ben de yeni format attım sayılır da :D -
  • pasp  (19.09.16 00:15:18)
@sansar, fotoğraf ve film deyince üretim mi son kullanıcı olarak mı soruyorsun anlamamıştım tam :) popcorn time dizi film izleyebileceğin bir program

photoshop ve premiere +1
ayrıca adobe pdf reader
dropbox +1
  • senolll  (19.09.16 00:25:14)
Tamam not alıyorum bunları. Sıfırdan pc ayarlamak harika ya :)

  • sansar  (19.09.16 00:28:13)
i.hizliresim.com

amme hizmeti;

ninite.com

adresinden istediğim programları seçip tek seferde pıt diye sürekli next next demeden kurabilirsin
  • washe  (19.09.16 00:28:29)