moda'da ev maceram devam ediyor. ne diyorsunuz buna?

ev arıyorum ben. şimdi size bir ilan ataçagım. ve söveçegiz. hazır mısınız?

www.hurriyetemlak.com

ısıtma yok ama halı kaplıymış :D bu arada o kadar düşmedim, sadeçe kiralık daire pazarına dikkat çekmek istiyorum.

tutayım mı? ne dersiniz? :D

ben de ısınmaya başladım ama gürültü olur diye biraz çekiniyom :D

  • renksizbukalemun  (16.09.16 05:21:06)
tutma.

  • teritori  (16.09.16 08:35:26)
isinma yokmus, acaip tasarruf edersiniz. tut gitsin.

  • brkylmz  (16.09.16 08:59:52)
Allah bunlari kahretsin ya. Bunlar insan mi? Bu kadar para nasi istenir? Ev bile degil ki bu? Depodan bozma bi yer. Vicdansizlar. Cok sinirim bozuldu.

  • dedim ben sana  (16.09.16 09:30:46)
It baglasan durmaz

  • England  (16.09.16 09:40:16)
çatı katı zaten zor ısınır diye ısıtma koymamışlar. zatürre garantili.

  • doxanikee  (16.09.16 09:41:31)
Hakikaten cildiracagim. Istanbul' da insanlar isyan edip ' cadir eylemi' falan mi yapsalar acaba.

Kalinir yine de burada.
  • yuvarlanantencereninkapagi  (16.09.16 10:46:38)
900 tl ye Kayışdağında mis gibi 1+1ler var. 1200 tl ye 2 kat tutarsınız. 45 dakika modaya ama olsun...

  • gotic  (16.09.16 10:57:13)
oncelikle (bkz: macera)

sonralikla malesef ne ilk ne de son namussuz ev sahibidir. iyi ev sahibine rastlamak oldukca zor. kolay gelsin.
  • idexo  (16.09.16 13:32:55)
O halı kaplamalar olduğu gibi mikrobu, miti ne varsa tutuyor. Evin hijyeni iyi değil, temizlenebilir değil, ısıtma yok, hasta olman garanti. Asla bu eve para verilmez.

  • neferkitty  (16.09.16 13:45:43)
Dalga gecen arkadaslar fakirlik gormemis. Bi kere hali masrafi yok, taburesi icinde mis gibi ev. Bunu begenmeyenler villada yasiyor sanirim.

(Ayrica yasadisi bir orgute, dernege filan uyeysen rahatlikla toplanti yeri olarak kullanilabilir)
  • sindustrial  (16.09.16 13:47:57)
şaka gibi. ev mi burası.
her yere yakınmış, tut gitsin.

  • şubatsonrası  (16.09.16 14:12:29)
ya benim için evde en önemli şey priz zaten. o olsun yeter. günümüzde her şey prizle.

  • renksizbukalemun  (16.09.16 15:53:36)
sadece kadıköy olmasından dolayı 1250 tl demişler...bu arada şuna dikkatini çekmek isterim kadıköyde yerleşim çok eski olduğu için birçok bina eskidir ve mal sahipleri zaten herşekilde ben burayı satıyorum dediği için birçok daire bu şekilde...benim bi arkadaşın evi vardı ondada aynı harabe durumu görmüştüm..araştırın ama kadıköy olucak diyede çok fazla heyecan aramayın bence...nacizane tavsiyemdir

  • KingDagos  (16.09.16 16:00:34)