çok dertliyim be duyuru

maaşları bayramdan sonra vereceklermiş.:(
bir çok yere söz vermiştim, hadi hepsini siktiret bayramda nasıl geçinecez?
sizde durumlar nasıl?

Bayramı geçirmek için enparadan kredi çektim, bayramdan sonra Allah kerim.

  • Sulfoxaflor  (10.09.16 08:51:00)
En para yazmaya geldim bende 3000 çektik bir ay 45 TL fark alır bayramdan sonra öderiz

  • gozu acik sevisen yahudi  (10.09.16 08:55:17)
Perşembe aldım. 100 TL de harçlık verdi patron. O değil de bayramdan sonra maaş verenlerin ta .....

  • matilda  (10.09.16 09:45:02)
çalışan bayrama parasız gönderilir mi yahu? düşüncesizliğin alası.

ben maaşı aldım ama bitti, maaş bankamdan ek hesap açtırdım.
  • jonestown  (10.09.16 10:02:21)
patron hepimize harçlık verdi lan, 750 lira. nefret filan ediyorum ama bayramları böyle boş geçmeyen tuhaf bi' adam işte.

  • evde liyakat kalmamis  (10.09.16 10:39:48)
eskiden bayram geliyor diye hassasiyet gösterilirdi, artık öyle bir şey kalmadığı için çoğu şirket ödemeleri bayram sonrasına erteliyor.
biz de tahsilat yapamadık, hepsi bayram sonrasına kaldı.

  • blatta hiberna  (10.09.16 11:04:32 ~ 11:05:06)
valla bende ödemeleri kavga dövüş aldım adamlardan. gerçi işveren değilim ama çoğu kişi bayramdans sonra yaparız mantığındalar.

keşke isyan çıkartsaydınız bayramda insan parasız mı bırakılır it oğlu itler.
  • England  (10.09.16 11:54:57)
yatmazsa diye ödüm kopuyordu, yatırdılar, sağolsunlar 500tl de bayram harçlığı vermişler :)

Maaşların geciktiği oluyor ama bayram seyran öncesi hiç parasız bırakmadılar. ek hesap varsa oraya yüklenirsin, nakit avans varsa ona yönelirsin.

Nakit gerekmeyen durumlarda kredi kartına yüklenirsin.
  • kimlanbu  (10.09.16 12:08:28)
Sirf para isi aksamasin diye turkiye ye donup tahsilata ciktim.dunde topladigim butun parayla maaslari yatirdim.cebimde 250 lira kaldi,onuda aksamleyin meyhaneye biraktim.

  • duptıs  (10.09.16 12:17:36)