arızalı mıyım ben?-hatun sorusu da içerir

yirmili yaşlarımın başlarındayken neredeyse sadece otuz beş-kırk yaşlarındaki adamlar ilgilenirdi benimle; şimdi otuzlu yaşlarımın başlarındayım, sadece ama sadece benden yaşça küçük -bayağı küçükler de olabiliyor- erkekler ilgileniyor. arızalı mıyım ben de bu kadar ters bu iş?

hatunlar, size soruyorum; sizin de başınıza geldi mi/geliyor mu bu durum?

Özel bir durum değil, bizim hayat stratejimiz bu.

  • kargn  (09.09.16 23:13:27)
Yaşlı adam için genç kadın, genç erkek için de yaşlı kadın "kolay av" statüsündedir; seninle ilgili bir durum değil yani.

  • baba jo  (09.09.16 23:17:18)
mantıklı aslında olgun ve yaşlı erkek genç-çıtır, çıtır genç erkek olgun-milf arayışında. Çok abes değil tercih meselesi doğru da demiyorum

  • limoncello  (09.09.16 23:17:43)
Sorunun yarisina yanit vereyim 22 yasindayim ve evet yasca buyuk erkekler ilgileniyor. Kendi yas gruplarindaki kadinlarin evlenme isteginden cekiniyor olabilirler. Genelleme yapiyorum; yasca buyuk erkekler genc kadinlarin enerjisini ve rahatligini tercih ederken genc kadinlar da olgun erkeklerin maddi imkanlarini cazip buluyodur.

  • turuncu sufle  (09.09.16 23:52:18)
27 yaşında olan arkadaşlarım tatile gittiklerinde hep orta yaş "amca"ların ilgilendiklerini söylemişlerdi. yaşça küçük olanları duymadım.

  • şubatsonrası  (10.09.16 00:03:14)
Ben 25e basinca kendimden kucuklerle de ilgilenmeye basladim. (Ben k, ilgilendigim cinsiyet e)
Ama daha onceden dusunmezdim bile kendimden kucuk biriyle beraber olmayi. Hep en az 3 yas buyuklerleydim.

Yani olur oyle seyler :)
  • kuehles blondes  (10.09.16 00:07:26)
o değil de ben seni erkek sanıyordum devilred.......

  • yuvarlanantencereninkapagi  (10.09.16 01:08:23)
Ben su an 26 yaşındayım. Erkeğim. Hep kendimden büyük kadınlar ile birlikte oldum. En az 2 yaş büyük oluyordu. 30 a gelince de büyük ihtimalle çıtır hatunları götürmeye çalışacağım.
İlk cinsel ilişkimi 19 yaşında yaşadım hatun 28 yaşındaydı. Onun etkisi olduğunu dusunuyorum.

  • Polaroid  (10.09.16 01:26:06)
ne kadarı senle ilgilidir bilmiyorum, ama bu senden ziyade türkiyedeki kadınların haliyle ilgili. yirmili yaşlarda accık aklını peynir ekmekle yememiş bir erkeğin kendi yaşıtı bir kızla takılması için bir gerekçe hala bulamadım nerdeyse 25 olmama rağmen.

  • dafaisss  (10.09.16 06:03:00)