iphone 7'nin jet black rengini beğendiniz mi?

"mükemmel, mükemmel" diye deliren çok kişi var da, bence plastik gibi duruyor ve rahatsız edici derecede parmak izi bırakıyor.

şuradan görebilirsiniz bilmeyenler görmek isterse: www.youtube.com

ben mi zevksizim? insanları jet black renginin 32 gb halinin üretilmemiş olması mı çekiyor? "premium" ürün olması mı süper, gerçekten beğendiniz mi?

edit: beğenenler görgüsüzdür demeye getirmişim gibi olmuş, yanlış anlaşılma olmasın, herkes istediğini alır ^^

Bence çok güzel

  • aklimdakisorular  (09.09.16 19:22:44)
ben de beğenmedim

  • sta  (09.09.16 19:25:31)
bende hiç beğenmedim.

mesela şu renk hoşuma gidiyo, metal zaten, hiç parmak izide bırakmıyor.
i.ytimg.com
  • killerbee  (09.09.16 19:34:39)
çok iyi

  • lonelyman  (09.09.16 19:41:10)
çok iyi de çizilmesini istemeyenler kılıf taksın demiş apple. bu saçma.

  • sutlu nescafe  (09.09.16 19:45:07)
görüntüde çok güzel ancak kullanılabilirliği sıfır. hele bir millet kullanmaya başlasın o zaman görün ortalığı. telefonu kazağına, tshirt'ine silmekten helak olurlar artık. çok fazla parmak izi ve leke kalır.

ayrıca buna kılıf takanın adamın aklından şüphe ederim. adam arka tarafı özel bir tasarım, kaplama yapmış sen onun üzerine kılıf mı takcan? o zaman niye o rengi aldın kardeşim git düzünü al onun üstüne tak kılıfı derim :)
  • mr.goodcat  (09.09.16 19:51:56)