ofise faks bağlatma

ayda 3-5 defa faks alma-çekme ihtiyacı doğuyor. en mantıklı çözüm nedir? online servislere baktım ama hep yurtdışı numara veriyorlar. superonline'ın akıllı faks hizmeti var ama superonline üyesi olmadığımız için kullanamıyoruz. türk telekom'un sanırım benzer bir hizmeti yok. zaten sitesinde faks ile ilgili hiç bir bilgi yok. ofise faks bağlatmak için ayrı bir hat mı çektirmek gerekir? yoksa direk faks cihazı alıp hattı bağlasak faks alıp gönderebilir miyiz?

Direk bir fax cihazı veya fax özelliği olan bir yazıcı alırsanız işinizi görür. Telefon hattı ile ilgili bir işlem yapmanıza gerek yok.

  • murty  (08.09.16 23:49:58)
Bizim şirkette online fax kullanıyorlar, outlook Dan atıyoruz ayni zamanda gelen faxlar da tanımlanan bir mail adresine geliyor. Tam olarak nereden nasıl alınıyor bu hizmet bilmiyorum ama

  • gazozailacatmauzmani  (09.09.16 01:15:01)
Interfax gibi online hizmetler var. İsterseniz yabancı olmayan numara alıp anlaştığınız online fax servisinin numarasına yönlendirirsiniz ve kimse bilmez.

  • quanche  (09.09.16 01:33:51)
Bulutfon der susarım. Mutlaka incele. Faks telefon her şey var

  • anonymice  (09.09.16 14:56:35)