hadi bu çocuğu bir yere yollayalım

selam genşlik
pegasus kampanyasını sömürebildiğim kadar sömüresim var.
kasımda bükreş
aralıkta atina
şubatta kharkiv biletlerini aldım ^^

marta da bir şey sıkıştırsam diyorum. belgrad isterdim ama 300 küsür lira yazdı hemen kapattım :)
kriterim pek yok işte fiyatlar bizi üzmesin, şengen vizesi kabul etsin diyorum. batı avrupaya gitmedim, pek sevmiyorum zaten de fırsat varken gitsem mi? ispanya-fransa-danimarka-almanya-hollanda-belçika grubundan bir yere?
yoksa canımın içi doğu avrupa'da takılmaya devam mı etsem çekya-macaristan-fyrom gibi?

hadi bi el atalım teşekkürler

Ya ilgi alanlarına göre olanı yap bence. Yani mesela ben seneye sadece eğlenceye yönelik birseyler yapmayı düşünüyorum mesela Danimarka da Legoland varmıs sonra cok buyuk bir hayvanat bahcesi varmıs ama bunu tam arastırmadım. Sanırım isvecte ki lunapark oldukca büyük ve dehset oyuncaklar varmıs. Bi yerde de Disneyland var onu da merak ediyorum ama sanırım o Fransa'da idi. Ne biliyim norvecte Bergen taraflarında nefes kesici manzaralar varmış falan filan. Sadece dümdüz birsekilde bakıp kesfetmek adı altında yurt dısına cıkmak bana biraz param var ülke gördüm demek için gibime geliyor sözüm meclisten dısarı.

  • fıytfıyt  (08.09.16 19:31:04)
fıyt aynen ondan. normal şartlarda 500-600 lira verip amsterdama gitmem. ama 200 liraysa lan acaba gitsem mi derim :) hani böyle bir fırsatı değerlendirmek maksadıyla gidecem sadece.

  • cekilmis gayfe  (08.09.16 19:34:56)
Viyana'ya git, cok guzelmis oyle diyolar, Ben hic gitmedim ama. Ins uygun bilet bulup giderim bi gun.

  • kuehles blondes  (08.09.16 19:58:03)
Işte öyle olursa böyle bize sorarsın :)

İtalya'ya git abi. Ülke boydan boya harika. Yada ispanya bak bakalım bu matador mevsimi ne zaman birde herkes birbirine domates fırlatıyordu öyle bişi de vardı ama emin değilim.

Senin içinden ne yapmak geciyor. Şu an sırf gitmek için gidiyorsun ve bu cok yavan be paran yazık gibi hissediyorum
  • fıytfıyt  (08.09.16 21:03:52)
Budapeşte. bence görülmeye değer.

  • dedim ben sana  (08.09.16 21:07:50)
@fıyt öyle deme şu an 820 küsür lira verip 4 bilet aldım. bu paraya tek bir yere anca giderdim normal şartlarda. şimdi 4 ülke gezeceğim. yani bana mantıklı geldi, gezmeyi severim ne de olsa.

  • cekilmis gayfe  (08.09.16 21:09:36)
E hadi bakalım hayırlısı olsun. Ülkeler neler belki bu konuda yardımcı olabiliriz

  • fıytfıyt  (08.09.16 21:14:01)
@fıyt romanya, yunanistan, ukrayna, avusturya ^^

  • cekilmis gayfe  (08.09.16 21:16:48)
Malesef bunlara dair bir bilgim yok sana sunu ya da bunu yap diyebileceğim :/ fix olarak müze, kale, dere, Bayır falan gez diyr bir öneri verebilirim ancak. Ama keske amsterdam için bilet alayım dostum..

  • fıytfıyt  (09.09.16 11:33:03)