hangi euroleague maçına gideyim?

atina oaka'da izleyeceğim. galatasaray ve panathinaikos taraftarıyım
panathinaikos-olympiakos
panathinaikos-galatasaray
panathinaikos-fenerbahçe

hangisini tercih edeyim gençlik? teşekkürler

kesinlikle pao-oly maçı

o başka bir dünya olur.
  • psyence fiction  (08.09.16 13:17:08)
pana- fb maçı kaçmaz.
obra

  • seyduna6687  (08.09.16 13:19:45)
pana - fb en çekişmelisi.

  • Apocalypse  (08.09.16 13:32:58)
üçü de birbirinden güzel maç. gs maçı da fb maçı da izlenir. özellikle gs bu sene inanılmaz hücumcu bir kadro kurdu. bol sayılı maçlar çıkabilir. daha önce izlemediysen ben olsam pao - oly maçını izlerim tabi. atmosfer açısından. fakat genelde çok kısır geçer pao - oly maçları.

  • heartwork  (08.09.16 13:35:20 ~ 13:44:48)
ben de olsam tamamen stresten uzak, basketbolun keyfini çıkarabilmek için pao-oly maçına giderdim. pao-fb ve pao-gs maçlarında muhakkak delirecek bi sebep olur çünkü, kavga çıkar, hakem kararları abartı derecede ev sahibinden yana olur, haksız düdükler çalınır vs. bence en güzeli kim kazanırsa kazansın keyif alacağınız maçı izlemek.

  • hypathia  (08.09.16 13:37:09)
Pana - oly
Ve pana - galatasaray

Ikisine de git :D of kiskandim
  • kuehles blondes  (08.09.16 13:39:12)
üçünden birini seçme şansım olsa kesinlikle pana-oly maçını seçerim. şüphe götürmez bir gerçek.

  • teritori  (08.09.16 15:12:47)
bence pao-oly'ye git. fener de olabilir ama gs ı ıh, bizi tokatlarlar gibime geliyo, pek ateşli/olaylı bi maç olmaz gibi o.

ayrıca @hypathia, pao-gs maçında kavga çıkacak ama pao-oly maçında çıkmayacak, öyle mi? :) hem adam panathinaikos taraftarıyım diyor. galatasaray ve fenerbahçe hiç değilse türk takımı, hatta biri zaten desteklediği diğer takım. olympiakos'a yenilirse pao, gayet de üzülür. tamamen anlamsız bi argüman. şu andan itibaren ocak dışısın.
  • der meister  (08.09.16 15:20:39)
@der meister onun pao taraftarı olması kısmını atlamışım evet :) ama yine de asıl takıldığım nokta kavgadan ziyade hakemlerin yanlı kararları, son 2 sene fb ülkerin euroleague maçlarında ve daha az da olsa efes 'in euroleague maçlarında ben ekran başında delirmiştim hakemler yüzünden. bi de orada salonda yunan taraftarlarla beraber olmak bence daha da strese sokup bütün keyfi kaçırabilir. ben o salonda olacaksam türk-yunan takımı maçı gerilimi yerine yunan-yunan takımı maçının gerilimini her durumda tercih ederim. o yüzden hala söylediğimin arkasındayım efenim, pao-oly diyorum

  • hypathia  (08.09.16 15:47:42 ~ 15:49:55)
Pao - oly tabii ki..

Nba'den sonra gitmek istedigim basketbol maclari arasinda ilk 3'te..
  • mirandaiam  (08.09.16 16:02:57 ~ 16:06:51)
pao-osfp maçına bilet bulamama sıkıntısı olur diye pao-fener maçına gideceğim 16 aralıkta. hem fenere söverim rahat rahat :)) galata yenilir zaten üzülmeyelim durduk yere. herkese teşekkürler. olympiakos maçına da gidecem bir gün mutlaka ^^

  • cekilmis gayfe  (08.09.16 16:58:26)