sanırım dolandırıldık

Arkadaşlar,

Ablam bana 15 Ağustos'ta comydesk.com'dan comfydesk almış. Ürün aras kargo ile gelmiş. Ama evde olmadığımız için geri dönmüş. gerçi evdeydik ama yokmuşuz işte. Kargodan evde bulamadık diye mesaj gelince anladık. 3 gün sonra almaya gittik ama kargo bulunamadı dediler. Hemen satın adlığımız yeri aradık. tekrar göndericez dediler. O tarihten beri göndermediler. İnternet sitesinde yazan numaraları 10 gündür arıyoruz. Açan yok. İnternet sitesinden mail attık. cevap verilmedi.

Soru: şimdi biz ne yapacağız?

Ekleme: sitenin ismini yanlış yamışım. www.comfydesk.com.tr

adamlar gondermis, kargo eve gelmis. bu noktada sorumluluk kargo sirketinde olmuyor mu? bulamadik diye bir cevap vermeleri sacma geldi bana.

  • sorusuolaninsanmodeli  (07.09.16 21:36:53)
kargoya internetten bakınca firmaya geri iade edildiği görünüyor. firmada zaten bize tekrar kargoya vericez dedi. ama vermedi. şimdi de ulaşamıyoruz.

  • sheridans  (07.09.16 21:42:43)
Şimdi ben comydesk veya comfydesk.com diye bi site bulamadım o yüzden fikir yürütemiyorum haklarında ama hiçbi şekilde ulaşamıyorsanız ürünün faturasını ve aras'tan sevk irsaliyesi (iade edildiğine ilişkn belge) alıp hakem heyetine falan gideceksiniz.

  • innatedesire  (07.09.16 22:19:06)
@innatedesire sitenin ismini yanlış yazmışım. pardon. doğrusu: www.comfydesk.com.tr

  • sheridans  (07.09.16 22:22:31)
O zaman şunu bırakayım: www.sikayetvar.com

Yalnız değilsiniz kısacası ama tüketici hakem heyeti ile bi yerlere varılabilir, uğraşacaksınız yalnız:(

Edit: Firma Tekport diye bi firmaymış, şurdan da yürüyebilirsiniz: www.firmabul.com
  • innatedesire  (07.09.16 22:30:17 ~ 22:39:22)
Uzuna hıh desen içeri alıyorlar ama adamlar böyle alenen dolandırıcılık yapıyor kimsenin dur dediği yok. İşte yeni Türkiye, yersen.

  • opethian  (07.09.16 22:46:52)