İlk dans müziği

Bayramin 3. Günü nişanım var önerilerinizi bekliyorum

www.youtube.com

tebrikler. :-)

edit: aklıma birkaç tane daha geldi, sıralıyorum;

www.youtube.com - bu çok klişedir ama çok güzel olduğu için çok klişe bence, düşünülebilir.

www.youtube.com - türkçe düşünürseniz.

www.youtube.com - türkçe düşünürseniz yine.

www.youtube.com - biraz hüzünlü kaçabilir ama türkçe istiyorsanız bu da çok tatlı olur.

www.youtube.com - nefis bir klasik, herkesin kulak aşinalığı vardır.

www.youtube.com - şahsi favorilerimden, sözleri de çok güzel.

www.youtube.com - bunun daha modern cover'ları da var ama bence en güzeli bu.

www.youtube.com - marjinal bir seçim olur ama huzurlu ve keyifli bir şarkı, tam feel-good.

www.youtube.com - bu ilk şarkı olmasa bile bir yerde bir şekilde araya sıkıştırın bence <3

www.youtube.com - acayip hüzünlü ama çok romantik.

www.youtube.com - bayağı popüler ve tatlı, sözleri çok hoş.

ben burayı tekrar tekrar editleyip duruyorum, çok hoşuma gitti bu iş :(
  • lucy in the sky  (07.09.16 20:46:37 ~ 21:07:37)
Bizim düğünde eric clapton-you look wonderful tonight olacak.

  • petekpare  (07.09.16 21:06:09)
@lucy in the sky cok teşekkür ederim istediğin kadar ekleme yapabilirsin benim için daha iyi olur :)

  • verbanadüşlerimi  (07.09.16 22:28:21 ~ 22:28:50)
Ben kendim soylemistim studyoda , boyle bir sey dusunurseniz studyonun bilgilerini verebilirim

  • fbeyza  (08.09.16 06:49:50)
(git: )www.youtube.com

Mutluluklar!
  • kayra  (10.09.16 22:29:41)
işaret edeceksin dj'e. başlatacak 1:20'den 1:31'e. o sırada hatunu piste alacaksın: 1:32 de öpücük konduracaksın alnına başlayacaksınız dansa 3:40'a kadar.

evet bir hayalim var :)

youtu.be
  • sen ne anlatiyon la  (14.09.16 02:59:09 ~ 03:00:35)