Signal White Now

Signal White Now'ı Amerika'da online sipariş edebileceğim herhangi bir adres bilen varmıdır acaba?

Bu diş macununu bulmak için gezmediğim market kalmadı. Bilimum yerdeki tonlarca Walmart'a, Target'a, gidebileceğim her yere baktım ama yok bu meret.

Herhangi bir şekilde online sipariş edebileceğim yer bilir yahut bulur da söylerseni çok makbule geçer.

sebebi şudur,

signal white now, etkisini ağzınızı yıkadığınız anda gösteriyor. Diş beyazlatıcı kitlerin bir ton tatavası var ve malesef, ağzınızın içinde 10 gündür kullandığınız leş gibi bir plastikle ne idüğü belirsiz bir kimyasal maddeyi dişlerinize yedirmek zorunda kalıyorsunuz. Ve etkilerini göstermeleri 10-20 gün civarında oluyor. Signal White Now ise dediğim gibi anında. Bu sebeple bu merete ihtiyacım var.
  • topuksuz ayakkabi  (07.12.09 02:06:45 ~ 02:13:47)
hazır amerikadayken signalin iddiası üzerine dişleriniz anında beyazlamazsa tüketici hakları kapsamında hemen bir dava açar da milyonları götürürseniz haberimiz olsun

  • sttc  (07.12.09 03:04:36)
bu arada signal white now, dişe mavi moleküller yerleştirerek, dişlerin beyaz "görünmesini" sağlıyor yalnızca. crestler görünümde değil, gerçekte beyazlamasını sağlıyor.

hani dipnot olarak ekleyeyim dedim..
  • vejeteryan vampir  (07.12.09 09:28:14)
diş doktorum kesinlikle karşı çıkıyor beyazlatma ürünlerine.. hatta tüm yalvarmalarıma rağmen dişçi yöntemleri ile benımkini de beyazlatmıyor. "zarar verir dişlerine daha gençsin yaşlandığında bakarız çok istersen" diyor.. güzel görünmek adına dişlerin mahfedildiğini söylüyor amerikada okumuş bi adam bu hem de..

ama eğer signal white now zarar vermiyor sadece beyaz görünmesini sağlıyorsa o daha sağlıklı geldi bana..

gerçekten beyazlayıp zarar görmesindense, beyaz-mış gibi görünüp sağlıklı kalması daha iyi değil mi?
  • medre  (07.12.09 12:52:18)
ya aslında öyle ama bu durumda tüm gün boyunca elinde diş fırçası+diş macunu gezmek zorundasın. etkisi pek fazla devam etmiyor çünkü. diğerinde etki kalıcı. sanırım yani.. :)

  • vejeteryan vampir  (08.12.09 08:46:01 ~ 08:52:50)