evde çıplak takılmayı seven var mı?

uyurken alıştım, şimdi yemeğimi hazırlayıp yerken(duştan sonra tabe), pc başında takılırken falan cıbıldağım hep, pek bi rahat oluyor ya. abarttım mı acaba yoksa keyif pezevengi mi oldum?

bende bir tek ben miyim bu manyak diye düşünüyordum ajsdjasnda

  • gozu acik sevisen yahudi  (05.09.16 22:26:09)
Ben bir türlü alışamadım ya. Geçen çıplak uyuyayım faydası varmış diye okuyunca girdim yatağa, normalde 1-2 dakikada uyuyan ben 2 saatin sonunda kalkıp giyindim ve rahat bir uyku çektim.
Soruya cevap; hayır.

  • Polaroid  (05.09.16 22:28:35)
üst çıplak fena olmuyor da, dal taşak garip hissediyorum ben. boxer akar.

  • mattiadestro  (05.09.16 22:31:34)
Uyurken seviyom da normal yasantı sırasında ev içinde hiç denemedim

  • pastörizesüt  (05.09.16 22:31:52)
Boxer giymeden rahat edemem. Hele hava sıcakken g.tümün teri hiçbir yere değmemeli. Bir de ben hemen hasta olabilen bir tipim, biraz hava alayım, ertesi gün karnım ağrır. O yüzden çıplaklığı tercih etmiyorum. Yemek yerken falan dal t.şak kendimi görmek istemem.

  • dissendium  (05.09.16 22:37:05)
Firsatim varsa dusunmeden soyunurum.

  • allah yazdiysa bozsun  (05.09.16 22:38:57)
bence çok güzel bişey. özellikle duş aldıktan sonra. fısartım olsa evde tüm gün çıplak dolaşırım.

  • hononu  (05.09.16 22:43:56)
şahsen bir erkek olarak ortalıkta dal budak salkım saçak dolaşmayı sevmem. en azından bir boxer'la takılmak daha iyidir. bence tabii...

  • dbilgener  (05.09.16 22:55:07)
ben eve gelip odaya giderken soyunurum

  • mirty  (05.09.16 23:08:17)
çıplak olmak rahatsız ediyor çünkü bi yere yaslandığımda falan koltuğun tenime değmesi bi süre sonra tahrişe neden olabiliyor.

O yüzden şort ve tşört en rahatı geliyor bana
  • basond  (05.09.16 23:09:56)
Var ya süper bişey.

  • kargn  (05.09.16 23:16:53)
lisedeyken seviyodum da artık sevmiyorum. o zaman ergenliğin/abazanlığın zirvesindeyim, vücut nefis, e öyle her istediğinde evde yalnız da kalamıyosun ananın babanın kardeşinin yanında yaşıyosun. fırsatı bulunca atıyodum donu baksırı, ayna karşısında poz kesmeler, göd kaslarını sıkmalar, türlü türlü itlikler... arkaya da günther'i açıp MMM MY DING DING DONG eşliğinde sallıyodum gururla. ya da şunun gibi tam pornoya gitmelik şarkılar açıyodum,

www.youtube.com

artık sevmiyorum çıblaklığı çünkü vücudumu beğenmiyorum. ayrıca sanırım donu atleti atıp da evin içinde sallayacak kadar şuursuz değilim artık. zaten kıllı adamım, çıblak takılsam her yer kıl ter pislik içinde kalacak. o yüzden efendi efendi giyinik oturuyorum ben.

bu cevap dolayısıyla maruz kalmış olduğunuz iğrençlik sebebiyle özür dilerim. bi ara gelin dans edelim, ödeşelim.
  • der meister  (05.09.16 23:21:20)
Deprem bölgesinde yaşıyoruz yalnız. Dikkat edin derim yine de :)

  • amanda hugnkiss  (05.09.16 23:42:28)
Ben de seviyorum çıplak dolanmayı. Hele ki yüzerken pehhh.(deneyin bak valla) :D

  • Godless  (06.09.16 00:26:46)
Çok iyi çogzel oluyor. Yalnız rahatlığa alışıp kapı çalınca falan o halde açmamak lazım :)

El altında hızlıca üzerinize giyebileceğiniz bir efoşman altı yada şort ve tshirt olsa iyi olur.

Bide pencereler falan full kapalı olmalı tabiki, işin gizlilik boyutundan bahsediyorum. Kendim çıplak dolaşmayı sevsemde evde, pencereden bakınca birisini öyle görsem acayip kızarım heralde.
  • thunderlips  (06.09.16 00:34:48)
bizim karşı apartmanda bir teyze sürekli böyle takılıyor. 60 yaşında falan ve perdesi falan yok. Sokakta dar olduğu için baya bizim salonda çıplak dolaşıyor gibi.

  • lostturkey  (06.09.16 00:43:22)
Laptop kucaktayken o iş yaş. Uyurken olmuyor bir de.

  • arnold schwarzeneger  (06.09.16 10:15:38)
Evde yalnız olduğum zamanlarda boxer'la dolaştım da çırılçıplak olabilmem için görülmediğimi bilmem lazım, e haliyle bütün perdelerin uçuşmayacak derecede kapalı olması gerek. O da içimi daralttığı için boxer'la takılıyorum, mutluyum.

He yatarken kapımı çeker, pikenin altına girerim çırılçıplak onu havadan bağımsız olarak yapıyorum kafama estikçe.
  • chicha  (06.09.16 10:19:54)