e-sigaranın ölümcül zararları

başlıklı bir yazı gördüm ekşide. buradaki arkadaş uyurken geniz akıntısı yaşamış bunun sebebinide esigaraya bağlamış önceden sigara içip sonra esigara ya geçenlerde bu olay görünür bendede oldu hatta sigarayı direk bıraksa aynısı olabilir bunun sebebi sigarada katran vs biriken/oluşan mukusun akıntı ile boşalması yani vucud kendini temizliyor bu arkadaş çok kormuş doğal bir şey hatta geniz akıntı iltahabı atmak için sabah aç karna çörek otu yağı içilmesi öneriliyor. zaten eaigara aleyinde çok fazla karalama var bu gibi başlıklar insanları yanlış yönlendiriyor. bu başlığın altına bu yazdıklarımı iletebilir misiniz?

ellemeden bu duyurunun linkini veriyorum

  • celeron 300a  (04.09.16 11:07:07)
boşver sen onu, bilmiyo sallıyo işte.

  • killerbee  (04.09.16 11:25:50)
ayriyetten 25 sene sigara ictikten sonra pat diye birakip elektronik sigaraya donmus biri olarak soyleyeyim; ilk uc ay agiz florasi kendini toplarken dis etleriniz kanayabilir. benim baya bi kanamisti. discim, disetlerin normale donuyor sen disleri sertce fircalamaya alistigin icin kanatiyosun artik en yumusak fircadan al ve bastirmadan fircala dedi. uzerine mutlaka dis temizleme suyu kullan tavsiyesinde bulundu. simdi cillop gibiyim.

  • cadeavera  (04.09.16 12:26:19)