Işid'çiler zikir çekenlerin götünü kesiyor mu?

hı?

adamlar cahil sürüsü. islam ile alakası olmayan, amerikanın köpekleri bunlar. müslüman falan değil.

  • lonelyman  (02.09.16 08:28:57 ~ 08:29:07)
Orayi isgal edeceklerse keserler, zikir cekip cekmemesi, gunah isleyip islemesi, bilmem musluman olmasi dinsiz olmasi farketmez.

  • stavro  (02.09.16 08:40:32)
bu tarz mezhepcilik yapan butun muslumanlar birbirine dusman oluyor. isid gibi asiri gruplar ve teroristler tabi ki kendinden olmayandan nefret ediyordur. ama dusmanlik isid'e ozgu degil. diger mezhepcileri de galeyana getirmek cok kolaydir. yeterki baslarindaki birisi "uygundur" desin.

  • idexo  (02.09.16 08:43:17)
sanmiyorum. turkiye'deki tarikatcilerin, cenaatcilerin bunlara sempatiyle baktigini dusunuyorum. rte uzun sure iside terorist diyememisti, hatirlayin.

  • enaz3kedi  (02.09.16 09:29:13)
birisi kesin derse keserler ve pek tabii müslümandırlar

  • inspectorjavert  (02.09.16 12:56:21)
adamlar şirk olması nedeniyle peygamber mescidini bombaladılar ramazanda. işin ilginci yaşar nuri öztürk de peygamber'in mezarının yanında mescid olmasının, insanların ona gelip dua etmesini sağlayacağını ve şirk olduğunu belirtiyordu allah ile aldatmak kitabında.

  • rain when i die  (02.09.16 13:10:17)
Zikir bir tasavvuf ibadetidir. Isid her turlu ictihada siddetle karsidir. Kuran'da yazani okuyun din bundan ibarettir der tıpkı raki masasinda ben kurani da okudum injili de okudum abijim diye takilan kemalistler gibi.
Zikir Türklerde de acemlerde de var.
Birimiz İran birimiz Türkiye.
Isid devletsiz Arap topraklarından baska hicbir yerde bi bok kesemez. Anca bomba patlatir.
  • Batuhanolabilir  (02.09.16 13:49:04 ~ 13:56:49)
@lonely isidciler mi zikirciler mi

  • anon1m  (02.09.16 15:30:03 ~ 15:31:22)