Burcu Esmersoy'un makyajsız hali neden yerden yere vuruluyor ?

Olm bende mi bir anormallik var. Gayet normal değil mi makyajsız hali hatta sempatik bile sayılır. İnsanların bu kini ne diye ? Not: çok güzel bulduğum söylenemez kendisini ama Türkiye şartlarında ortalama üstü işte ne bekliyorsunuz ki ?

Malum fotoğraf
hizliresim.com

sevilen bi insan değil ondan.

  • yoggi  (01.09.16 15:08:11)
bence makyajlı halinden daha tatlı.

  • aklimdakisorular  (01.09.16 15:10:19)
burcucum çok doğal çıkmışsın :(

kadını sevmiyorlar, o yüzden yerden yere vuruyorlar.
  • evde liyakat kalmamis  (01.09.16 15:10:25)
acuncu, iktidarcı tayfadan olduğu için. yüzünü çok eskittiği için. ayrıca cidden yaşlı çıkmış.

  • sir gawain  (01.09.16 15:11:33)
gerizekalılar çünkü. burcu esmersoy'u karakter/kişilik olarak hiç sevmem, hiç güzel de bulmam ama bu fotoğrafta bildiğin normal kadın işte yani hatta gülmüş, sempatik de çıkmış. dediğim gibi BASBAYAĞI NORMAL KADIN. sözlük her şeyden nefret eden ezik ruh hastalarıyla dolu ama işte.

  • der meister  (01.09.16 15:15:52)
bir de orada abuk bir şekilde gülerken çıkmış. bu fotoğrafı eleştirenler hiç gülerken foto çektirdiler mi acaba? 34983993 tane fotoğrafın varsa 498 tanesinde kötü çıkmışsındır illa ki.

neyse cevap: normal bir fotoğraf, ben de anlamıyorum.
  • dedimmidemedimmi  (01.09.16 15:16:26)
Kadın ceset gibi çıkmış. Üstündeki beyaz şey de kefen gibi duruyor. Altına korkunçlu kadın yazsan olur yani. Dikkat edersen çirkin demedim. Aslında güzel bir kadın ama ışıktan mıdır nedir kötü çıkmış.

  • dissendium  (01.09.16 15:20:46)
güzellik hususunda fazla iddialı lafları olduğundan olabilir, hatta kesin ondandır.

  • devilred  (01.09.16 15:23:03)
yaşlı ve çirkin.
hiç sevmiyorum bu kadını.

  • seyduna6687  (01.09.16 15:23:24)
bu kadını sempatik bulduysan sende sorun var evet.

  • nothing in my way  (01.09.16 15:24:46)
Suratı garip bir şey olmuş. Böyle 3 saat kusmuş, ciddi bir hastalık geçirmiş gibi...

Her insanın iyi ve kötü anları olabilir. Çok şaapmamak lazım.

.
  • kartallar yuksek ucar  (01.09.16 15:25:54)
çok antipatik biri ayrıca çirkin çıkmış

  • qazwsx  (01.09.16 15:38:27)
kendisi begendiğim bir insan değil ama evet bu fotografta ' normal insan' işte.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (01.09.16 15:45:33)
Fotografi ilk kez gordum simdi. Dogru ani yakarlarsan herkes gollum gibi cikabilir fotografta. Yerden yere vuracak bir sey yok bence. Kaldi ki bu fotograf normal.
Kisilik olarak bilmem etmem, kendisine karsi da notrum, guzellik hakkinda konusuyorsak ona gore konusmak lazim, ne ise o.

Hatta makyaj guzeli olanlari bile yerden yere vurmak sacma bence. Bakiniz Hadise'ye, makyajla bile guzel degil, ( www.youtube.com )asiri cirkin. Makyajsiz halini gormek istemiyorum.
  • stavro  (01.09.16 15:50:11 ~ 15:51:50)
Sevilmemesi ile bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Günlük hayatlarında yeterince carlayamayan boş insanlar, sözlükte gideriyorlar bu ihtiyaçlarını. Sallayacak, çekiştirecek, linç edecek birilerini arıyorlar. Bayağılık işte. Entry yazılan yerde "X hakkında bilgi verin" yerine, "Her boka yorum yapmak zorunda değilsiniz" yazsa keşke.

  • gayda  (01.09.16 16:00:38 ~ 16:01:30)
Öcü gibi çıkmış abi işte ondandır

  • hasmetizm 2046  (01.09.16 16:13:50)
yaşına göre ortalama üstü sayılabilir ama sorun orda
makyaja bulayıp kendini ultra güzelim diye her yere satıyor.

  • supermatik  (01.09.16 16:17:41)
fotoğrafta yerden yere vurulacak kadar iğrenç çıkmamış. ama "güzel" "ortalama üstü" denilecek hiçbir yanı yok. bu zamana kadar nasıl kadınlarla takılıp, kimlerle bir araya geldiniz bilemem. benim için makyajlı ve makyajsız hali arasında ciddi fark olan kadınlar çirkindir. yoksa makyajlı hali gayet güzel ve hoş. kişiliğini beğenmesem de yüzü için çirkin dememiştim şimdiye kadar. ama çirkin kadınmış.

  • ruhen hastayim ben  (01.09.16 16:38:35)
En az bir 20 yaş yaşlı çıktığı için olabilir.

  • piremses  (01.09.16 16:41:19)
dudakları ve kirpikleri olmadığı, takma kaşları(!) olduğu için.

  • trejemu  (01.09.16 18:24:40)
Kaşları çok kötü, yeni moda kalın kaş için yapılan dövme kaşlardan, saçıyla tezat içinde, saçı da yağlı ya da kirli sanırım, o yüzden normal bir renk gibi değil de arada beyazlar varmış,ağarmış gibi duruyor.

Kendisini hiç beğenmem ama bu fotoğrafta böyle çıkması çok da acaip değil, gülmekten gözleri kırışmış yaşındaki insan da bu kadar çirkin çıkabilir. Bence sorun makyajsızlık değil, talihsiz bir fotoğraf sadece.
  • hair freak  (01.09.16 18:27:56 ~ 18:36:00)
bende normalde herkesin uyuz olduğu tipleri beğenip destekleme eğilimi vardır. o yüzden ben burcu'dan nefret etmiyorum diğer herkes gibi. hatta bazı konularda hoşuma bile gidiyor. bu kız genel anlamda hoş biri bana göre. dünya güzeli olmayabilir ama kesinlikle yerin dibine sokulacak bir tarafı yok. gel gelelim bu fotoğrafında epey kötü çıkmış. olabilir ama insanlık hali. hepimizin iyi çıktığı veya kötü çıktığı fotoğraflar olabiliyor zaman zaman. dolayısıyla şu insanlardaki "bir kadın her zaman barbie bebek gibi kusursuz ve über göz alıcı görünmelidir yoksa onu linç etmeye hakkımız var!!1" kafasını ileri derecede komik buluyorum. aynı baskının erkekler üzerinde olmaması ise ayrı sinir bozucu.

bir de insanlar kendi hayatlarında çözemedikleri ne kadar sorun varsa bunu karşısındakine saldırarak hafifletmeye çalışıyor. karşısındakine ne kadar yüklenirse o kadar yükü hafifliyor. bunun üstüne bir de sürü psikolojisi eklenince şu orta çağ'da cadı taşlayıp yakan, idamları büyük bir hazla seyreden o ilkel kalabalıktan hiçbir farkları kalmıyor benim gözümde.
  • köstebek kurabiye  (01.09.16 18:37:04 ~ 18:41:17)