marka olmayan kaliteli ama ucuz giyim yerleri?

ankara ve istanbulda nereler vardir boyle? ucuz markalar cok da ucuz degil ve dandik. az kaliteli bir pantolon alayim desen 100-120'den basliyor. pek de alışveriş meraklisi biri olmadigimdan boyle yerleri bilmem. bildikleriniz var mi?

not: erkek giyim.

Ankara bahcelide ihrac fazlasi satan yerler var. Yesim magazalarinda da vardir. Bahcelide venom diye bir magaza var uygun fiyata kotlar vs bulunur.

  • curukturpkokusu  (27.08.16 19:46:22)
100-120 altinda bir sey mi istiyorsun? Ds damat outlet e git. Pierre cardin outlete git. Altinyildiz outlete git. 40-50 tl pantolon sort tisort al gec. Kaliteli hem de.

  • bir ileti paylastim  (27.08.16 20:20:44)
Anadolu yakasında ali butik var, erkek reyonları da var, normalde kookai, esprit, cos gibi markaların sezon sonu ya da ihracat fazlalarını alıyorlar (defolu ya da sahte değil ve aynı sezona ait ürünler bulmak da mümkün), ben 30-50 liralara kaç adet cos, esprit pantolon elbise aldım belli değil. sadece çok ürün olduğu için uzun zaman ayırınca düşeş çıkıyor, zamanınız varsa tavsiye ederim. üç şubesi var, biri acıbadem telekomun yanında, biri altunizadede, diğeri ümraniyede, eminim internette tam adresi de vardır.

ilave: gerek ismi, gerek çağrışımı uyduruk gibi, ama gerçekten değil :)
  • cedilla  (27.08.16 22:01:52 ~ 22:17:04)