2015 Türkiye'nin tadının iyice kaçması

Ne var ne yoksa piyasada iyi olan hepsi kaldırıldı.

Milka M-Joy

Magnum Çikolata

Eti Gofredo

Eti Bollos

Eti Çikolatalı Turti

Sarelle fıstık ezmesi

Özellikle eti bunu çok yapıyor. Sanırım kaliteli şeyler pahalı olduğu için satılmıyor.

hiçbiri yok artık. resmen tadı yok şu devrin.
müzikler de iyice çocuk şarkısı filmler de iyice çocuk filmi

siz bir şeyi özlüyor musunuz?

yalnız bi ara m-joy 1 liraydı kipada on günde bir 50 60 tane falan alıyodum. öyle öyle 95 kilo oldumm zaten. demek hakkaten satamadıkları için indiriyorlarmış.

bollos benimde efsanem neden üretilmiyor ya da üretilse bile hiç bi yerde yok anlamıyorum

  • yokky  (22.08.16 22:52:40)
Pembo sakız

  • delicevat  (22.08.16 22:54:30)
cikolatali turti'yi ozledim en cok. piyasadan kalktiginda bugunku 40 kurustu yanlis hatirlamiyorsam. bi de yine eti'nin portakalli biskuvisi vardi kucuk, hayvanlardan olusan.

  • jedilance  (22.08.16 23:00:18)
crax'ın ince kraker'i vardı, baharatlı. çok pis sövmüştüm eti bunu kaldırınca.
bir de tee yıllar öncesinden eti markiz vardı. onu da hala özlerim.

abv eti. dediğin gibi genelde hep eti efsane ürünlerini kaldırıyor.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (22.08.16 23:04:03)