Erkek kardeşe doğum günü hediyesi

Kendisi 20 yaşında, küçük yaşlardan beri basketbol delisi, hayatını da spor disipliniyle yaşayan, bilimle ilgili her şeyi sever, edebi kitaplar okumaktan pek hoşlanmaz, Playstation oynar, yakında mimar olacak. Giyim kusamina dikkat eder, özellikle ayakkabıları ayri sever.

Bu bilgiler doğrultusunda ne alabilirim kardeşime? Düşün düşün aklıma bir şey gelmiyor, öyle ihtiyacı olan bir şey de yokmus. Teşekkür ederim şimdiden herkese.

güzel bir cüzdan? herscheller böyle sportif ve biraz da şık olmayı sevenler için güzel gayet, morhipoda 57 tl falan gibi birşeydi fiyatı.

yada elektronik bir gadget.
  • yonge and bloor  (21.08.16 13:22:55)
ilgi alanları ile ilgili okumayı seviyor mu? eğer seviyorsa ufkunu 1341236125 katına çıkaracak harika kitaplar var.

carl sagan - karanlık bir dünyada bilimin mum ışığı

kaan kural - hastasıyım bu oyunun

yazıhane yıllık: dünya yanarken
  • jurgen windcaller  (21.08.16 16:10:37 ~ 16:13:50)
bütçe sınırsız mı?

  • supermatik  (21.08.16 16:11:51)
Supermatik, değer derseniz 2000-3000 liraya kadar bir sey alabilirim. O yüzden belirtmedim bütçe.

  • fraise  (21.08.16 18:59:44)
Saat.

  • pike  (21.08.16 19:13:38)