Belgrad'ta yenilen park cezası Türkiye'ye gelir mi?

Merhabalar,
Belgrad'ta aracım (TR plakalı) park sistemine kayıtlı olmadığından ceza yemişim.maximum park ücreti 1870 RSD.
Orada bir restoran sahibine sorduğumda eğer Belgrad'a bir daha gelmeyeceksen ödeme dedi. Üzerinden bir hafta geçti. Bir daha yurtdışına aracımla çıkarsam ya da çıkmadım Türkiye'ye bu ceza gelir mi? Trafik cezaları geliyor diye biliyorum ama park cezası?

Valla aynı seyin bi benzerini bende duydum. O ülkede trafik ya da ne biliyim toplu tasıma kartın yok ceza alıyorsun eger o ülkeye bir daha gitmezsen senin karsına cıkmıyor. Ama tabi pasaportunu alıp almadıgı bunun üzerinden işlem yapıp yapmadıgı konusunda fikrim yok.

  • fıytfıyt  (14.08.16 14:59:21)
Gelmez, gelse bile ödemezsen yine bir şey olmaz, ta ki o ülkeye gidene kadar. Zaman aşımı vardır, 1-2 yıl sonra o durum da ortadan kalkar.

  • gezegen olan pluton  (14.08.16 15:01:16 ~ 15:02:54)
almanya gönderiyor mesela

  • KidLazer  (14.08.16 16:03:03)
sırplar bunun için pek uğraşmaz bence. pasaportuna vs işlemişse belki ama adresine ceza geleceğini pek sanmıyorum.

almanya'da passaportuna vs işledikleri için geliyor.
  • gibicibicis  (14.08.16 16:55:20)