Laptop için Soğutucu Stand

www.monsternotebook.com.tr

Bu laptop için soğutucu stand arıyorum. Yük altında çalışacağı uzun zamanlar olacak.

Tekrar duyuru açmamak için buranın altına iliştireyim.

Soru 1: Blue switch klavyeler de marka değiştikçe ses değişir mi yoksa tamamen switch ile alakalı bir durum mu?

Soru 2: Uygun fiyatlı sesi güzel blue switch klavye tavsiye edebilir misiniz?

Soru 3: Ben bu bilgisayara 24 veya 27 monitör takacağım ve hem kendi monitörü hem ekstra monitörü beraber kullanacağım ne derece bir performans düşüklüğü yaşarım?

1) switchle alakalı

2) bütçe belirtmemişsin.

3) iki monitörde de oyun ya da bir monitörde 4k video diğerinde oyun açmadığın sürece sıkıntı olmaz.

soğutucu: www.vatanbilgisayar.com

kendim bunu kullanıyorum. 3 yıl önce indirimle 80 liraya almıştım. şimdi 200 olmuş. yalnız en pahalısını da alsan tam yükte maksimum 7-8 derece fark olur.
  • sporty  (13.08.16 08:49:08 ~ 08:53:18)
Cooler işinin babası Zalman diye biliyorum buradan modellerine bakabilirsin.

www.amazon.com
  • gozu acik sevisen yahudi  (13.08.16 08:54:34)
www.amazon.com

bunu kullanıyorum güzel bir soğutucu ama soğutucular pek performanslı olmaz bunu söylemekte yarar var arkadaş 7-8 derece demiş bende o bile olmuyor.
  • Apocalypse  (13.08.16 10:04:09)
@sporty Klavye için 400 TL limitim var. Bak 40 TL ver şu var daha iyi dersen o da olur.

  • bir peynir kutusu kibrit  (13.08.16 10:28:10)
www.sanalmarketim.com

kullanıyorum, tavsiye ederim.

klavye: www.amazon.com
  • mattiadestro  (13.08.16 10:54:26)
1) Uzun süre test etme imkanım olmadı ama şu klavyeyi çok sevmiştim paraya kıyamadığım için g105 aldım, gönlümde g710 yatar.

www.sanalmarketim.com

2) cevap 1'de

3) Ekran çözünürlüğüne, ekran kartına, ne yapacağına göre değişir, masaüstü işlerde bir fark hissetmezsin.

Soğutucu olarak da zalman'dan şaşma, adamlar bu işi gerçekten biliyorlar.
  • kimlanbu  (13.08.16 12:14:23)