Sevgiliye Facebook vs Şifresi

Veriyor musunuz?

Vermem.

  • chiper  (12.08.16 16:58:38)
şu anki sevgilime isterse veririm ama istemedi, ben de onunkini istemedim, istemem de. allah herkese güven sorunları olmayan ilişki nasip etsin.

  • ambrosia  (12.08.16 17:01:31)
uzun süreli ilişkideyken hemen herşeyin şifresi vardı birbirimizde. ama hadi facebook şifreni versene gibi bi durum olmadı yani zaten bi şekilde öğreniliyodu. ayrıldık hala da aynıdır şifreler valla, girio bakmıyodur umarım :/

  • elorelia  (12.08.16 17:05:15)
benim şifrelerimi eşim biliyor, bende onunkileri biliyorum ama açıp da nerelerde gezmiş diye kurcalamıyoruz. Sıkıntı yaşamıyoruz bu konularda. telefonlar bilgisayarlar hesaplarımız hep açık ortada.

  • basond  (12.08.16 17:05:30)
Telefonumun sifresini bile vermem :p

Bir sey oldugundan ya da olacagindan degil de, yani bilmiyorum sadece ozel alanimin elden gittigini hissederim sanirim. Bilmiyom gerci iki gun sonra biri cikar isterse vermem diyemem zaten :d
  • yuzır  (12.08.16 17:09:36)
Vermem. İsterse zaten güven problemi vardır.

  • gozu acik sevisen yahudi  (12.08.16 17:09:42)
ne münasebet

  • kayranin kedisi  (12.08.16 17:11:20)
nö. 10 yıldır beraberiz daha istemedi.

  • babilbaligi  (12.08.16 17:11:41)
bilgisayar ve tablette kayıtlı. girer bakar isterse. benim için sorun değil.
yani dert edilecek bir şey değil bence.

  • teritori  (12.08.16 17:17:34)
Vermedim... Herkesin mecrası kendine...

  • lcha  (12.08.16 17:20:02 ~ 17:20:14)
istemem ama bilmek isterim.
vermem.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (12.08.16 17:20:12)
Komple bilgisayari veriyorum afsggd.

Orada girdigim sitelerin hepsi acik zaten.
  • neferkitty  (12.08.16 17:28:18 ~ 17:29:16)
vermem. isteyenden de ayrılırım. güvenmiyorsa ne işi var benimle.

  • ofelia  (12.08.16 18:05:34)
vermiyorum. isteyenden de soğuyorum. facebookumda seks döndüğünden değil, kişisel alanımı daraltmak istemiyorum. şu an 2 yıllık bir ilişkim var hatırlamadığım bir sebepten şifremi kullandırtmıştım zamanında, tüm şifrelerimin aynı olduğunu bildiği için otomatik olarak her hesabımın şifresini öğrenmiş oldu. değiştirme ihtiyacı hissetmedim. ben de ayağım kırıkken ve yazar değilken onun hesabından duyuruya girip bir soru sormuştum mesela. ben de o şekilde öğrendim, o da hep aynı şifreyi kullanıyormuş.

kısacası girip kurcalamadıktan sonra bilip bilmemek önemli değil. ama türkiyedeki kadınların ve erkeklerin büyük bir kısmı meraklı ve had bilmediğinden söylememek en iyisidir diyorum. ben küçük kısımdan bir adam bulduğum için kendimi kısıtlanmış hissetmiyorum.
  • ruhen hastayim ben  (12.08.16 18:19:02 ~ 18:21:20)
Çiğ yemedik ki karnımız ağrısın. Gizlimiz saklımız yok bu tip konularda.

  • angelus  (12.08.16 18:44:39)
vermem, karşımdaki kişiden de vermesini istemem.

herkesin kendine has bir alanı olmalı bence ilişkilerde, belli sınırlar olmalı.
  • köstebek kurabiye  (12.08.16 19:07:40)
Almam vermem de kişisel alan meselesi

  • limoncello  (12.08.16 19:34:13)
Hiç istemedi ama zamanla hepsini öğrendi ben de aynı şekilde. Dünyanın en sıkıcı profillerine sahip o yüzden genelde benimkilerde takılıyoruz asdfssgsh

  • petekpare  (12.08.16 19:37:28)
onun bütün sosyal medya hesapları benim telefonumda açık. benimkiler de sadece bende açık. :)

ben istedim, o istemedi. napıcam senin taşak kokan feybukunu dedi :(
  • canercuxy  (12.08.16 20:11:10)
Telefonumu da veriyorum laptop'ımı da ama şifre vermek antipatik geliyor.

  • turkuaz  (12.08.16 23:43:41)
vermem, verene de "ıyy ezik" derim.

  • nice tnetennba  (14.08.16 10:28:39)