Tekerlekli sırt çantası

Arkadaşlar bana "kabin bagajı" sınıfında tekerlekli sırt çantası önerebilecek var mı? Şu Eastpak'ın modelleri gibi hani. Fiyatı 300 liraları geçmese iyi olur ama tavsiye verebilecek varsa fiyattan bağımsız verebilir.

Kabin bagajına sığıyor ve tekerlekliyse sırta takılmasa da olur ama önceliğim sırta takılabilen modeller.

Teşekkürler.

Decathlon'da var ama zaten 6 kilo kabin bagajı hakkın oluyor ve çanta yaklaşık 2 kilo geliyor tekerlek aksamı yüzünden.

  • Lim5  (10.08.16 19:07:08)
8kg degil mi kabin bagaj hakki? bazi firmalar da hatta 10 kg.

  • ubi dubium ibi libertas  (10.08.16 19:47:29)
Ben SunExpressçiyim bizde 6

  • Lim5  (10.08.16 19:51:20)
@lim5; usenmedim baktim, pegasus-8kg, thy-8kg, easyjet-limit yok, british airways-23kg(saka gibi), ryanair-10kg ...

en cimrisi siz ciktiniz :D
  • ubi dubium ibi libertas  (10.08.16 20:26:51)
Çanta tavsiyesi yok mu? :)

  • orient blue  (10.08.16 22:24:14)
senin aradigin sey budur hocam: www.hepsiburada.com

ama biraz tuzlu. sirt cantasi alirsam, ben senin yerinde olsam northface-columbia-samsonite gibi firmalardan birinden alirim. tabi uzun sureleri kullanim icin. eger 2-3 yil gitsin dersen, 100 liraya alacagin bir sey hayli hayli isini gorur.
  • ubi dubium ibi libertas  (11.08.16 01:37:00)
teşekkürler. güzelmiş bu samsonite fakat bu daha çok laptop, evrak vs. taşımak için uygun görünüyor. bana kıyafet taşımak için içi bomboş bir çanta lazım :) northface/columbia falan onlar aklıma gelmemişti, bakayım hemen.

  • orient blue  (11.08.16 11:57:26)